“Lidl” kļuvis par oficiālo svaigās pārtikas partneri 2023. gada UCI riteņbraukšanas pasaules čempionātiem

2023. gada augustā trīspadsmit Union Cycliste Internationale (UCI) čempionāti pirmo reizi notiks vienā lielā pasākumā, un starptautiskais “Lidl” atbalstīs šo lielo notikumu.

02.03.2023 | Rīga

Velo

UCI Pasaules čempionāti riteņbraukšanā notiks Glāzgovā un visā Skotijā no 3. līdz 13. augustam. Tas būs viens no lielākajiem riteņbraukšanas pasākumiem vēsturē un pirmo reizi apvienos trīspadsmit esošos UCI pasaules čempionātus vienā lielā pasākumā.

Gatavojoties šim notikumam, UCI un starptautiskais “Lidl” - viens no Vācijas un Eiropas vadošajiem pārtikas mazumtirgotājiem – vienojas par sadarbību: kā oficiālais svaigās pārtikas partneris “Lidl” atbalstīs visus trīspadsmit UCI pasaules čempionātus, tādējādi uzsverot fizisko aktivitāšu un apzināta uztura nozīmi veselīgā dzīvesveidā. “Lidl” saviem klientiem katru dienu dod iespēju pieņemt atbildīgus pirkuma lēmumus un nodrošina tiem svaigu, veselīgu pārtiku vislabākajā kvalitātē par labāko cenu.

Starptautiska organizācija un starptautisks pasākums

“Schwarz” grupas uzņēmums “Lidl” ir pārstāvēts visā pasaulē ar vairāk nekā 12 000 veikaliem 31 valstī Eiropā un ASV – ideāli saderot ar 2023. gada UCI riteņbraukšanas pasaules čempionātu starptautisko būtību, kad trīspadsmit UCI pasaules čempionāti apvienos vairāk nekā 6000 profesionālos un amatieru riteņbraucējus no vairāk nekā 120 valstīm. Tāpat kā “Lidl” produkti ir pieejami ikvienam, arī riteņbraukšana ir pieejama ikvienam: šis sporta veids ir ideāli piemērots visiem, kas savā ikdienā vēlas būt aktīvāki.

Amina Lanaja, UCI ģenerāldirektore, saka: ““Lidl” ir ļoti piemērots starptautiskais partneris 2023. gada UCI pasaules čempionātiem, kurus skatīties varētu pat vairāk nekā miljards cilvēku visā pasaulē. “Lidl” pievienojas mūsu uzskatam, ka velobraukšana ir piemērota ikvienam, un palīdzēs mums sasniegt vienu no galvenajiem šī pasākuma mērķiem – uzrunāt plašu, vietējo un starptautisko skatītāju loku, demonstrējot daudzos pozitīvos un veselību veicinošos aspektus, ko sniedz velobraukšana.”  

“Lidl” pārstāve, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas vadītāja Dana Hasana saka: “Esam gandarīti, ka starptautiskais “Lidl” piedalās tik inovatīvā un unikālā notikumā. Šī sadarbība lieliski demonstrē “Lidl” ambīciju atbalstīt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, nodrošinot apzinātākas un veselīgākas pārtikas izvēles. Mēs ar prieku skatāmies uz sadarbību ar šo jauno, globālo 2023. gada UCI pasaules čempionātu formātu un ceram, ka tas veicinās vitalitāti un sportu cilvēku ikdienā.”

Par UCI

Starptautiskā riteņbraucēju savienība (UCI) ir dibināta 1900. gada 14. aprīlī Parīzē, Francijā un ir vispasaules riteņbraukšanas pārvaldes organizācija. Tā attīsta un pārrauga riteņbraukšanu visos tās veidos un visiem cilvēkiem: kā sacensību sporta veidu, veselīgu atpūtas aktivitāti, transporta veidu un izklaides un prieka aktiviāti. UCI attīsta un popularizē desmit velo disciplīnas: šosejas, trases, kalnu, grants, BMX Racing, BMX Freestyle, cyclo-cross, triālu, iekštelpu riteņbraukšanu, riteņbraukšanas e-sportu. Piecas no tām ir iekļautas olimpisko spēļu programmā (šosejas, trases, kalnu, BMX Racing un BMX Freestyle), divas – Paralimpiskajās spēlēs (šosejas un trases) un četras – Jaunatnes olimpiskajās spēlēs (šosejas, kalnu, BMX Racing un BMX Freestyle). Vairāk informācijas: www.uci.org

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk