2024. gada pirmajā dienā visi “Lidl” veikali Latvijā būs slēgti

Pirmo reizi savas darbības vēsturē Latvijā “Lidl” ir pieņēmis lēmumu dot iespēju visai savai komandai kārtīgi nosvinēt Jaunā gada atnākšanu kopā ar draugiem un tuvākajiem cilvēkiem, tādēļ visi “Lidl” veikali 1. janvārī būs slēgti.

21.11.2023 | Rīga

veikala logo

Šī paša iemesla dēļ arī Ziemassvētku dienās “Lidl” veikalu darbalaiki tiks saīsināti. Precīza informācija par veikalu darbalaikiem svētku dienās klientiem būs pieejama veikalos, kā arī mājaslapā lidl.lv un “Lidl Plus” lietotnē.

“Mēs saprotam, cik svarīgi visiem mūsu “Lidl” kolēģiem šajā laikā ir būt kopā ar saviem tuvākajiem, lai nesteidzīgi izbaudītu brīvdienu maltītes vai arī vienkārši vēl vienu dienu atpūstos mājās. Mēs ceram, ka mūsu klienti šo iniciatīvu sapratīs un uztvers pozitīvi,” saka “Lidl Latvija” Personāla departamenta vadītāja Līna Kipasto.

Ņemot vērā, ka arī Ziemassvētku dienās “Lidl” veikalu darbalaiki būs saīsināti, klienti tiek aicināti visus gardumus, kārumus un jaukās pārsteiguma dāvanas iegādāties laicīgi.

“Lidl” veikalu darbalaiki svētku dienās

Datums

Darbalaiks

24. decembris

8.00 – 19.00

25. decembris

9.00 – 22.00

26. decembris

7.30 – 22.00

31. decembris

8.00 – 20.00

1. janvāris

Veikali slēgti

“Lidl” vienmēr ir rūpējies par savas komandas apmierinātību. Veikalu un loģistikas centra kolēģiem tiek maksātas vidēji augstākās stundu likmes mazumtirdzniecībā, un jau pēc trim nostrādātiem mēnešiem visiem tiek nodrošināta veselības apdrošināšana, kā arī dažādi citi labumi, kas “Lidl” komandai ļauj strādāt ar prieku un apmierinātības sajūtu. Šīs rūpes augstu ir novērtējis starptautiskais “Top Employer Institute”, šogad “Lidl Latvija” piešķirot “Top Employer” sertifikātu.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk