Par Lidl Latvija

Par mums

Augstākā kvalitāte par zemāko iespējamo cenu - tāds ir "Lidl Latvija" darbības vadošais princips. Kā zemo cenu veikalu tīkls, mēs koncentrējamies uz pamatlietām. Mūsu efektīvie darba procesi un uzticības pilnā sadarbība ar partneriem garantē izcilu cenas un kvalitātes attiecību labi pārdomātam preču klāstam. "Lidl" klienti var būt droši, ka mūsu produkti vienmēr atbildīs "Lidl" kvaitātes un svaiguma prasībām. Mūsu darbinieki nepārtraukti strādā pie tā, lai klientu ikdienas iepirkšanās process būtu pēc iespējas vienkāršāks. Mēs apzināmies savu atbildību pret darbiniekiem un darījumu partneriem, kā arī pret apkārtējo vidi un sociālās atbildības jomu. Kā daļa no "Schwarz" grupas, kas bāzēta Nekarzulmā (Vācijā), mēs esam viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Eiropā un pasaulē.

picture

Spēcīga un godīga – Tava karjera "Lidl"

Mūsu darbinieki katru dienu iegulda savus spēkus veiksmīgā "Lidl" darbā. Vēlies pievienoties mūsu komandai? Ar prieku ķeries pie darba, izrādi iniciatīvu un uzņemies atbildību? Tad pie mums būsi īstajā vietā! Mēs visi dinamiski strādājam kopā, un esam mērķēti uz rezultātu, lai sasniegtu augstu servisa kvalitāti, un turpinātu "Lidl" veiksmes stāstu. Kā daļa no starptautiska uzņēmuma, mēs varam Tev piedāvāt iespējas dažādās profesijās. Mūsu panākumi balstās uz darbu pievilcīgos apstākļos un savstarpējā cieņā vienam pret otru.

"Lidl" vakances? Ieskaties šeit
picture

Spēcīgs uzņēmējdarbības modelis un spēcīga iekšējā kultūra - tāds ir "Lidl"

Kā zemo cenu veikalu tīkls, mēs esam vienkārši. Skaidrais "Lidl" uzņēmējdarbības modelis ir mūsu veiksmes atslēga. Mūsu vērtības ir mūsu ikdienas darba pamatā. Mūsu mērķis nav gūt peļņu par katru cenu. "Lidl" uzņemas vienādu atbildību par darbiniekiem, apkārtējo vidi un sabiedrību. Skaidras vadlīnijas un spēcīga korporatīvo vērtību sistēma ir pamats mūsu uzņēmuma iekšējai darbībai un sadarbībai ar ārējiem partneriem. Vairāk par "Lidl" vērtībām, vadlīnijām un uzņēmuma attīstību lasi zemāk.

Par "Lidl"
picture

Visi jaunumi - mediju centrā

"Lidl" mediju centrs piedāvā mūsu svarīgākās ziņas un faktus. Šeit ir visa informācija un kontakti masu mediju pārstāvjiem. Informācijas meklētājs ļaus vienkārši un ātri atrast preses relīzes, fotoattēlus un video materiālus par mūsu uzņēmumu.

Mediju centrs
picture

"Lidl" nekustamie īpašumi – individuāli piemēroti un ļoti efektīvi

Vienalga, vai tā ir mazpilsēta vai metropole – "Lidl" visur piedāvās pareizo veikala konceptu. Mūsu plašā pieredze, kas gūta novairāk nekā10 800 "Lidl" veikaliem un 160 loģistikas centriem visā pasaulē, ļāvusi mums kļūt par ekspertiem, kas piemēro katru veikalu konkrētajai vietai. Mēs esam elastīgi, un cenšamies mūsu ēkas iekļaut apkārtējā vidē.

Mūsu veikalu koncepti
picture

Mūsu preču klāsts - augsta kvalitāte visiem

Svaigums un kvalitāte par zemāko iespējamo cenu - un tā katru dienu. Mēs visu laiku cenšamies saviem klientiem piedāvāt saprotamu preču klāstu, un nedēļas akciju ietvaros - daudzveidīgu produktu izvēli. Sākot ar svaigiem pārtikas produktiem, starptautiski populārām precēm, vietējām delikatesēm un beidzot ar tekstilizstrādājumiem un sadzīves precēm - mūsu klienti var izvēlēties sev nepieciešamo no pazīstamu zīmolu un augstu atzinību guvušu "Lidl" privāto zīmolu produktiem. Vietējie un sezonālie produkti papildina mūsu ikdienas preču klāstu. Vairāk par mūsu precēm un kvalitātes politiku lasi zemāk.

Vairāk