Dārzeņu kastes

Kvalitāte visiem

Mūsu pamatsolījums par atbildīgu preču klāstu

Saviem klientiem mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus par zemāko iespējamo cenu. Tas ļauj miljoniem cilvēku saņemt vairāk nekā tikai pirmās nepieciešamības preces un atspoguļo mūsu vēlmi veicināt augstāku dzīves kvalitāti mūsu klientiem un viņu ģimenēm.

"Lidl" klientiem ir izvēle: "Lidl" pārtikas un nepārtikas preču klāstā ir iekļautas vairāk nekā 2500 dažādas "Lidl" privāto zīmolu preces, kas ir pieejamas tikai "Lidl". Tie ietver bioloģiskos produktus, godīgas tirdzniecības produktus un daudz vietējo ražotāju produktus. Protams, mēs piedāvājam arī produktus īpašām uztura vajadzībām, piemēram, vegānu vai bezglutēna pārtikas produktus.

Papildus tam visam, mums ir ļoti daudz sezonālo produktu un tematisko akciju preču, jo mūsu mērķis ir vienmēr piedāvāt saviem klientiem dažādību.

Vīrietis veikalā

Mūsu produkti

"Lidl" veikalos klienti atradīs visu savai ikdienai nepieciešamo un daudz ko citu. Reģionālie un sezonas produkti, bioloģiski ražoti un godīgas tirdzniecības izstrādājumi, veģetāra un vegāniska pārtika, kā arī tekstilizstrādājumi, kas īpaši draudzīgi ādai un apkārtējai videi. Liela daļa augļu, dārzeņu, maizes izstrādājumu un gaļas produktu nāk no vietējiem ražotājiem. Klienti pie mums arī atradīs dažādu kosmētikas, mājsaimniecības preču, kā arī elektrisko un DIY instrumentu klāstu. Noklikšķiniet zemāk, lai iegūtu pārskatu par visiem "Lidl" zīmolu godalgotajiem, pārbaudītajiem un jaunajiem produktiem.

Kontrole

Mūsu kvalitātes solījums

Mūsu klienti katru dienu var paļauties uz to, ka "Lidl Latvija" nodrošinās visaugstākos standartus – mūsu ražošanā, attiecībās ar partneriem un visā mūsu piegādes ķēdē.

Pateicoties mūsu nevainojamajai kvalitātes procesa vadībai, mēs nodrošinām to, ka mūsu produkti katru dienu atbilst mūsu klientu prasībām. Pirms mūsu privāto zīmola produktu tirdzniecības, tie tiek plaši testēti un pārbaudīti. Stingra kontrole nodrošina, ka mēs piedāvājam augstas kvalitātes pārtiku, svaigus augļus un dārzeņus, kā arī drošas rotaļlietas. Šis ir standarts, ko mēs paši sev izvirzām kā uzticamam un atbildīgam mazumtirdzniecības uzņēmumam. Tālāk vari lasīt, kā mēs pildām šo kvalitātes apņemšanos.

Tējas lapas

Produktu marķējumi un sertifikāti

"Lidl" veikalos Latvijā klienti atradīs ilgtspējīgi audzētu kafiju, zivis un jūras veltes no atbildīgām zivju audzētavām, kā arī godīgas tirdzniecības produktus, tekstilizstrādājumus un citus produktus, kas tiek ražoti, domājot par vides aizsardzību, bioloģisko daudzveidību un ekoloģisku augsnes izmantošanu. "Lidl Latvija" mēs to pārskatāmi identificējam ar pazīstamiem dažādu fondu un vides aizsardzības organizāciju marķējumiem. Ilgtspējīgi privāto zīmolu marķējumi Latvijā ir "Fairglobe" un "EU Bio". Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu plašāku pārskatu par mūsu marķējumiem un sertifikātiem.

Ābolu vākšana

Labākie piegādātāji

Mēs ne tikai cenšamies paši ievērot visaugstākos kvalitātes standartus, bet arī lūdzam mūsu piegādātājus darīt to pašu. Ilgstošas, uzticamas sadarbības gaitā mēs kopā izstrādājam optimālus risinājumus, lai sasniegtu mūsu kopīgo mērķi - visaugstākos kvalitātes standartus.

Bez izņēmuma visi mūsu sadarbības partneri ievēro "Lidl rīcības kodeksu". Šajā rīcības kodeksā mēs izklāstām, kā mūsu uzņēmums sasniedz augstus kvalitātes standartus sociāli, ekoloģiski un atbildīgi. Daudzi "Lidl" piegādātāji visā pasaulē ir sertificēti saskaņā ar Starptautisko pārtikas standartu (IFS) vai Lielbritānijas mazumtirdzniecības asociācijas "BRC" globālo standartu. Konkrētu izstrādājumu, piemēram, godīgas tirdzniecības vai bioloģisko izstrādājumu ražotājiem mēs vēl papildus pieprasām arī attiecīgu sertifikāciju. Neatkarīgi institūti regulāru auditu ietvaros pārbauda mūsu produktu ražošanas procesus uz vietas.