Dārzeņu kastes

Kvalitāte visiem

Mūsu pamatsolījums

Augstākā kvalitāte par zemāko iespējamo cenu! "Lidl" piedāvā augstas kvalitātes produktus par pieejamām cenām, nodrošinot to, ka miljoniem mūsu klientu var atļauties vairāk. 

"Lidl" preču sortimentā ir aptuveni 2500 dažādu pārtikas un nepārtikas produktu, neskaitot sezonālos produktus un akcijas preces. Mūsu klienti var izvēlēties no sev jau zināmu zīmolu produktiem, kā arī iecienītiem un godalgotiem "Lidl" privātajiem zīmoliem, kas ir pieejami vienīgi mūsu veikalos.

"Lidl" turpina iedvesmot savus klientus ar jauniem produktiem, idejām un sezonālām akcijām. Mēs arī piedāvājam produktus, kas pielāgoti īpašām uztura vajadzībām. Klientiem mēs piedāvājam mainīgu kosmētikas, sadzīves preču, elektroierīču un tekstilizstrādājumu akcijas preču piedāvājumu. 

Iepirkšanās "Lidl" - vairāk nekā pamatprodukti! Saviem klientiem un viņu ģimenēm mēs sniedzam augstākas dzīves kvalitātes iespējas.

Vīrietis veikalā

Mūsu produkti

Vietējie un sezonālie produkti, bioloģiskās un godīgās tirdzniecības preces, veģetārā un vegānā pārtika, ādai nekaitīgi tekstilizstrādājumi – mums ir svarīga produktu izcelsme un partnerattiecības ar piegādātājiem. Mūsu rūpīgi veidotajā preču klāstā ir pieejami pievilcīgi "Lidl" privāto zīmolu produkti, kas atrodami vienīgi mūsu veikalos, kā arī labi pazīstamu zīmolu preces.

Sākot ar svaigiem pārtikas produktiem, izsmalcinātiem vīniem, saldētiem produktiem, mājdzīvnieku barības un tīrīšanas līdzekļiem un beidzot ar regulārās akcijas precēm – "Lidl" klienti mūsu veikalos atradīs visu savām ikdienas vajadzībām nepieciešamo.

Ābolu kontrole

"Lidl" kvalitātes prasības

Mēs ļoti lielu uzmanību pievēršam produktu kvalitātei un svaigumam. "Lidl" klienti katru dienu var uz to paļauties, jo ražošanā, sadarbībā ar partneriem, un visā piegādes ķēdē mēs ievērojam augstākos kvalitātes standartus. Ja tomēr kādreiz kaut kas nav pilnībā izdevies, mēs to ņemam vērā un analizējam saņemtās atsauksmes, lai turpinātu uzlabot savus produktus. Protams, mēs esam arī ieviesuši procesus, kas nopietnu problēmu gadījumos garantē konsekventu patērētāju interešu aizsardzību, informējot tos, un, ja nepieciešams, atsaucot attiecīgo preci no pārdošanas.

Stingra kvalitātes kontrole mūsu klientiem nodrošina svaigus pārtikas produktus, sulīgus augļus un drošas rotaļlietas. Augstie standarti un nepārtraukta kvalitātes procesa vadība nodrošina to, ka mūsu produkti vienmēr atbilst klientu vēlmēm. Pirms "Lidl" privāto zīmolu produktu nonākšanas tirdzniecībā, tos rūpīgi pārbauda un testē.

Tādi ir mūsu standarti, ko ievērojam, kā uzticams un atbildīgs partneris. Par to, kā mēs pildām savus kvalitātes solījumus un kādi apbalvojumi par to liecina, vari izlasīt zemāk.

Cilvēki salātu laukā

Produktu marķējumi un sertifikāti

"Lidl" uzņemas atbildību par produktu drošību, kvalitāti un vides aizsardzību. Mūsdienās pircēji ļoti mērķtiecīgi meklē tādus pārtikas produktus, kas nodrošina viņu uztura vajadzības un atbilst viņu vērtībām. Tāpēc "Lidl" piedāvā ilgtspējīgi audzētu kafiju; zivis un jūras produktus, kas iegūti ilgtspējīgās zivsaimniecībās; godīgi tirgotus pārtikas produktus un preces, kas ražotas, ievērojot sugu daudzveidības un ekoloģiskas augsnes izmantošanas principus.

Arī attiecībā uz citiem mūsu produktiem "Lidl" klienti var paļauties uz drošību un kvalitāti. Mūsu produkti ir skaidri marķēti ar pazīstamiem dažādu fondu un vides aizsardzības organizāciju simboliem. Šie marķējumi, piemēram, parāda, ka tekstilizstrādājumos ir pārbaudīta kaitīgo vielu klātbūtne, un, vai tie nodrošina spēcīgu aizsardzību pret ultravioletajiem stariem. Piemēram, mēs iepērkam vafeļu pannas ar pretpielipšanas pārklājumu un mēbeles, kuru koksne iegūta dabu saudzējoši apsaimniekotos mežos. Daži no mūsu zīmoliem, kas atbalsta ilgtspēju, ir Fairglobe, Bio-Organic un Landjunker.

Vislabākie piegādātāji

Vīrietis vāc ābolus

Mūsu augstie kvalitātes standarti attiecas ne tikai uz "Lidl", bet arī uz mūsu piegādātājiem. Ilgstošu, uzticības pilnu partnerattiecību rezultātā, mēs kopīgi atrodam labākos risinājumus, lai sasniegtu mūsu augsto kvalitātes prasību mērķus. "Lidl" ir svarīga produktu reģionalitāte, jo tikai tā mēs varam izveidot ciešu sadarbību ar piegādātājiem, kas nodrošina to, lai, piemēram, augļi un dārzeņi mūsu veikalos vienmēr būtu īpaši svaigi.

Visi mūsu sadarbības partneri ievēro "Lidl" Rīcības kodeksu (Code of Conduct). Tajā noteikts, kā mūsu uzņēmums sasniedz augstu kvalitāti sociālā, ekoloģiskā un godīgā ceļā. Daudzi no starptautiskajiem "Lidl" piegādātājiem ir sertificēti saskaņā ar pasaulē atzītie pārtikas standartiem - International Food Standard (IFS), Lielbritānijas mazumtirgotāju asociācijas BRC standartiem, un citiem. Papildus, bioloģisko produktu ražošanā vai godīgas tirdzniecības jomā, ir vajadzīgi īpaši sertifikāti.

Lai nodrošinātu mūsu preču atbilstošu ražošanas procesu, neatkarīgas institūcijas regulāri auditē mūsu piegādātājus.