Attēlu kolāža

Par "Lidl"

Veiksmīgi koncentrējamies uz vērtībām

Jau vairāk nekā 50 gadus mēs esam uzticams partneris tiem, kas lūkojas pēc ātras, vienkāršas un vieglas iepirkšanās. Mēs esam pirmā vieta, kur iegādāties ikdienā nepieciešamos produktus.

Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir arī atbildība, ne tikai ekonomiski mērķi. Mūsu ikdienas darbu vada vienkāršība un koncentrēšanās uz patērētāju; atbildīga dabas resursu izmantošana; cieņa pret klientiem, kolēģiem un darījumu partneriem. Šīs vērtības ir definētas mūsu uzņēmuma principos un uzvedības kodeksā. 

Visus "Lidl" kolēģus, neatkarīgi no tā, vai viņi strādā birojā, loģistikas centrā vai veikalā, vieno kopīgas vērtības, un motivācija katru dienu padarīt "Lidl" aizvien labāku. Saviem darbiniekiem mēs piedāvājam īsu lēmumu pieņemšanas ķēdi un perspektīvu uzņēmējdarbības modeli. Šeit liela nozīme ir uzticamai sadarbībai, godīgumam un cieņai pret kultūru daudzveidību. Atbilstoši mūsu vadības koncepcijai, mūsu vadība ievēro saistošas vienošanās un strādā pie tā, lai attīstītu "Lidl" strādājošo talantus.

"Lidl" veikala fasāde

Atzinību guvis uzņēmums

Mēs uzņemamies ekonomisku, sociālu un ekoloģisku atbildību, katru dienu strādājot pie tā, lai pilnveidotu sevi un mūsu uzņēmējdarbības modeli, sagatavojot mūsu uzņēmumu drošai nākotnei. To, ka tas atmaksājas, pierāda mūsu uzņēmuma saņemtās prestižās godalgas.

Smaidīgs darbinieks dārzeņu sekcijā

Godalgota kvalitāte

"Lidl" īpašu uzmanību piešķir kvalitātei. To apstiprina prestižas godalgas, kas piešķirtas mūsu zīmolu produktiem.

Lidl & Schwarz ēka

Mūsu vēsture – veiksme, pateicoties sistēmai

Jau tad, kad pagājušā gadsimta 30. gados mēs Vācijā uzsākām strādāt kā pārtikas produktu vairumtirgotājs, mums bija skaidrs, ka visaugstāk klienti novērtē kvalitāti un svaigumu par vislabāko iespējamo cenu. 

Mēs esam lepni, ka esam zemo cenu veikalu tīkls. Pie mums iepirkties ir ērti un vienkārši. Mūs raksturo caurspīdīga sadarbība darbā un ar piegādātājiem. Mūsu panākumu atslēga ir standartizētu veikalu tīkls, īpašu uzmanību veltot arī mūsu atbildībai pret "Lidl" strādājošajiem un apkārtējo vidi.