Lidl logo

Kontakti

picture

Potenciālajiem darbiniekiem

Vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, labprāt ķeries pie darbiem, izrādi iniciatīvu un uzņemies atbildību? Tad pie mums būsi īstajā vietā! Mēs visi dinamiski strādājam kopā; esam mērķēti uz rezultātu, lai sasniegtu augstu kvalitāti un turpinātu mūsu veiksmes stāstu. Kā daļa no starptautiska uzņēmuma, mēs Tev varam piedāvāt iespējas dažādās profesijās. Mūsu vadītāji Tevi atbalstīs un vienlaikus pārbaudīs, lai vienotā komandā sasniegtu ambiciozus rezultātus. Mēs pieņemam iesācējus un piedāvājam karjeras iespējas daudzās dažādās profesijās. Mūsu panākumi balstās uz darbam pievilcīgiem apstākļiem un savstarpējo cieņu. 

"Lidl" vakances? Skaties šeit
picture

Masu medijiem

Meklējiet preses informāciju un vizuālos materiālus par mūsu uzņēmumu un precēm? Ar vienu klikšķi šeit atradīsiet visu nepieciešamo. "Lidl" mediju centrs piedāvā visas svarīgākās ziņas un faktus vienuviet, no pirmavota.  Informācijas meklētājs ļauj ātri un vienkārši atrast preses relīzes, fotoattēlus un video materiālus par mūsu uzņēmumu. Visa informācija un kontakti masu medijiem atrodama zemāk.

Mediju centrs
picture

Nekustamie īpašumi

Mūsu veikalu koncepti ir piemēroti katrai vietai, neatkarīgi no tā, vai tā ir mazpilsēta vai metropole. Nekustamo īpašumu lapā atradīsiet visu informāciju par mūsu veikalu konceptiem. Vēlaties mums pārdot nekustamo īpašumu? Šeit atradīsiet kontaktinformāciju.

Nekustamie īpašumi