Lidl logo

Sazinies ar mums

picture

Strādāt gribošajiem

Vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas? Labprāt ķeries pie darba? Izrādi iniciatīvu un uzņemies atbildību? Tad pie mums būsi īstajā vietā! Mēs visi dinamiski strādājam kopā; esam fokusēti uz gala rezultātu, lai sasniegtu augstus mērķus un turpinātu “Lidl” veiksmes stāstu.

Mūsu panākumi balstās darbam pievilcīgos apstākļos un savstarpējā cieņā. Kā daļa no starptautiska uzņēmuma, mēs Tev varam piedāvāt daudzas izaugsmes iespējas. Mūsu vadītāji Tevi atbalstīs, un vienlaikus - pārbaudīs, lai visi vienotā komandā sasniegtu ambiciozus rezultātus. “Lidl” labprāt darbā pieņem iesācējus un piedāvā karjeras iespējas dažādās profesijās.

"Lidl" vakances
picture

Masu medijiem

Meklē preses informāciju un vizuālos materiālus par mūsu uzņēmumu? "Lidl Latvija" mediju centrs piedāvā visas svarīgākās ziņas un faktus vienuviet, no pirmavota. Informācijas meklētājs ļaus ātri un vienkārši atrast preses relīzes, fotoattēlus un video materiālus. Masu mediju pārstāvji šeit atradīs mūsu kontaktus. 

Mediju centrs
picture

Nekustamie īpašumi

Mūsu veikalu koncepti ir piemēroti jebkurai vietai, neatkarīgi no tā, vai tā ir mazpilsēta vai metropole. "Lidl" nekustamo īpašumu lapā atradīsi sīkāku informāciju par mūsu veikalu konceptiem.

Vēlies mums pārdot nekustamo īpašumu? Zemāk atradīsi nepieciešamo kontaktinformāciju.

Nekustamie īpašumi