Lidl logo

Sazinies ar mums

Klientu serviss

Klientiem

Jums ir jautājumi par mūsu precēm, veikalu darba laikiem vai arī meklējiet produktu lietošanas instrukcijas? Variet izmantot mūsu klientu servisa portālu, kurā atrodamas atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Ar mūsu klientu servisu var sazināties šeit.

Veikala darbiniece

Strādāt gribošajiem

Vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas? Labprāt ķeries pie darba? Izrādi iniciatīvu un uzņemies atbildību? Tad pie mums būsi īstajā vietā!

Mēs visi dinamiski strādājam kopā; esam fokusēti uz gala rezultātu, lai sasniegtu augstus mērķus un turpinātu “Lidl” veiksmes stāstu. Mūsu panākumi balstās darbam pievilcīgos apstākļos un savstarpējā cieņā. Kā daļa no starptautiska uzņēmuma, mēs Tev varam piedāvāt daudzas izaugsmes iespējas. Mūsu vadītāji Tevi atbalstīs, un vienlaikus - pārbaudīs, lai visi vienotā komandā sasniegtu ambiciozus rezultātus. “Lidl” labprāt darbā pieņem iesācējus un piedāvā karjeras iespējas dažādās profesijās.

Lidl logo

Masu medijiem

Meklē preses relīzes un jaunāko informāciju par "Lidl"? Mūsu mediju centrs piedāvā visas svarīgākās ziņas un faktus vienuviet, no pirmavota. Informācijas meklētājs ļaus ātri un vienkārši atrast informāciju. Masu mediju pārstāvji šeit arī atradīs mūsu kontaktus.

Tomātu audzētājs

Piegādātājiem

Vēlies būt veiksmīga mazumtirdzniecības tīkla daļa? Mēs zinām, ka tikai ilgstošas un veiksmīgas partnerattiecības ļauj "Lidl" savos veikalos katru dienu nodrošināt visaugstāko kvalitāti par zemāko cenu.

Vēlaties ar saviem produktiem palīdzēt nodrošināt mūsu klientu apmierinātību? Sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu.

Lidl veikala ieeja

Nekustamie īpašumi

Mūsu veikalu koncepti ir piemēroti jebkurai vietai, neatkarīgi no tā, vai tā ir mazpilsēta vai lielpilsēta. "Lidl" nekustamo īpašumu lapā atradīsi sīkāku informāciju par mūsu veikalu konceptiem.

Vēlies mums pārdot nekustamo īpašumu? Zemāk atradīsi nepieciešamo kontaktinformāciju.

Rekvizīti un rēķini

Grāmatvedība

SIA „Lidl Latvija“ 
Dzelzavas iela 131, Rīga, LV-1021, Latvija
Reģ. Nr. 40203023760
PVN Nr. LV40203023760
Banka: Swedbank, AS. Bankas konta Nr.: LV91HABA0551046880322. SWIFT: HABALV22
Banka: Commerzbank AG. Bankas konta Nr.: DE49600400710524217700. SWIFT: COBADEFFXXX