bilde

Ceļā uz rītdienu – labākai veselībai!

Ēšanas paradumi un fiziskā slodze ietekmē cilvēku veselību. Pārtikas mazumtirdzniecībā pozitīvi ietekmēt mēs varam abus. Kā pārtikas piegādātājs un kā darba devējs mēs uzņemamies atbildību - saviem darbiniekiem mēs veidojam tādu darba vidi, kas nodrošina veselīgu un drošu darbu. Un saviem klientiem mēs piedāvājam aizvien veselīgāku sortimentu.

Mēs atbalstām savus darbiniekus un klientus, lai viņi dzīvotu un strādātu veselīgāk, kā arī izstrādājam atbilstošas ​​koncepcijas un nosakām jaunus mērķus.

Vairāk par mūsu visaptverošo apņemšanos aizsargāt mūsu darbiniekus un klientus varat uzzināt mūsu jaunajā "Apzināta uztura" iepirkuma politikas dokumentā.

Der zināt

Saskaņā ar Latvijas Centrālās statistikas pārvaldes datiem par 2019. gadu, vidējais cukura patēriņš Latvijā uz cilvēku ir 9,78kg gadā. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem, cukura dienas deva nedrīkst pārsniegt 50 gramus dienā uz cilvēku. Ieteicams patēriņu samazināt līdz 25 gramiem uz cilvēku dienā – tas atbilst aptuveni astoņiem cukura kubiņiem.

Mūsu darbības jomas veselības atbalstam

tbd