“Lidl Latvija” ierindojas starp Eiropas labākajiem darba devējiem

“Lidl Latvija” kļuvis par vienu no tikai diviem Latvijas uzņēmumiem, kas ieguvuši starptautisko “Top Employer” labākā darba devēja sertifikātu no Nīderlandē bāzētā “Top Employers Institute”. Starptautiskie eksperti augstu novērtēja “Lidl Latvija” korporatīvās kultūras pamatprincipus, kā arī lielo ieguldījumu darbinieku attīstībā un izaugsmē.

18.01.2023 | Rīga

Balva

Neatkarīgais “Top Employers Institute” katru gadu sertificē pasaules labākos darba devējus, veicot padziļinātu uzņēmumu personāla vadības un darba vides analīzi. Sertifikācijas procesā tiek izvērtētas sešas galvenās personāla vadības jomas un 20 dažādas cilvēkresursu vadības tēmas, tostarp personāla stratēģija, darba vide, talantu piesaiste, apmācības, darbinieku labsajūta, dažādības un iekļaujošas vides esamība. Uzņēmumi, kas saņem “Top Employer” sertifikātu, ir apņēmušies savā biznesa ikdienā fokusēties uz darbinieku lojalitātes un izaugsmes veicināšanu, kā arī piedāvāt tiem izcilu darba vidi.

“Nav noslēpums, ka mazumtirdzniecība ir ļoti dinamiska un izaicinoša nozare, tādēļ esam ieviesuši un realizējam virkni darbinieku attīstības un izaugsmes programmu. Piedāvājam savai komandai plašas apmācību iespējas. Apzināti veidojam dažādību cienošu un iekļautību veicinošu darba kultūru. Tieši tāpēc ir liels prieks saņemt šo unikālo novērtējumu tam darbam, kas ieguldīts, lai Latvijā iedzīvinātu “Lidl” zīmola korporatīvās vērtības,” saka Anželika Razgale, “Lidl Latvija” Personāla departamenta vadītāja. Viņa uzsver, ka smaga darba rezultātā iegūtā sertifikācija ir pamudinājums turpināt strādāt vēl aktīvāk, lai arī nākamgad augtu un nostabilizētos starp labākajiem darba devējiem Latvijā un Eiropā.

“Top Employer” sertifikāts iegūts sarežģītā laikā, kad daudzu uzņēmumu ikdienas darbu ietekmē aizvien jauni izaicinājumi. Neskatoties uz to, “Lidl Latvija” turpināja investēt savas komandas attīstībā un tagad ierindojas starp Eiropas labākajiem darba devējiem. Kopumā “Lidl” uzņēmumi 28 Eiropas valstīs ieguvuši prestižo “Top Employer Europe” sertifikātu.

“Top Employer” institūta valdes priekšsēdētājs Dāvids Plinks (David Plink) saka: “Ārkārtēji laiki cilvēkos un uzņēmumos izceļ labākās īpašības. Un mēs to redzējām mūsu “Top Employers” šī gada programmā: izcilu sertificēto uzņēmumu sniegumu. Šie darba devēji ir nepārtraukti demonstrējuši, ka viņiem rūp viņu cilvēku attīstība un labbūtība. To darot, viņi kopīgi bagātina mūsu darba vides pasauli. Mēs esam lepni paziņot un apbalvot 2023. gada “Top Employers” – darba devējus, kas ir patiesi vērsti uz cilvēkiem.”

“Top Employer” sertifikāta saņemšana apliecina uzņēmuma apņemšanos nodrošināt saviem darbiniekiem labāku darba vidi, izmantojot un iedzīvinot labākās cilvēkresursu vadības programmas un metodes.

Par “Top Employers Institute”

Institūts dibināts 1991. gadā un ar savu sertifikācijas programmu apliecina izcilību cilvēkresursu jomā. Tas veicina labākās darba prakses, lai uzlabotu globālo darba vidi. “Top Employers Institute” sertifikācijas programma ļauj iesaistītajiem uzņēmumiem tikt apstiprinātiem, sertificētiem un atzītiem par tirgū vadošiem un iekārotiem darba devējiem. Institūts, kas izveidots pirms vairāk nekā 30 gadiem, piecos kontinentos ir sertificējis 2052 uzņēmumus 121 valstī. Šie labākie darba devēji pozitīvi ietekmē vairāk nekā 9,5 miljonu darbinieku dzīvi visā pasaulē. Vairāk: https://www.top-employers.com/en/

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk