Ķengaragā atklāts vairāk nekā 9,1 miljonus eiro izmaksājušais “Lidl” veikals

Pēc vērienīga būvniecības projekta veiksmīgas īstenošanas, šorīt Rīgā, plkst. 7.30 Prūšu ielā 1 atklāts pirmais starptautiskā mazumtirdzniecības uzņēmuma “Lidl” veikals Ķengaragā. Šis kopumā ir jau 22. “Lidl” veikals Latvijā, un ar savu 1700 kv.m. lielo tirdzniecības zāli, arī visplašākais valstī. Kopējais “Lidl” investīciju apjoms šeit pārsniedz 9,1 miljonus eiro. Radītas arī 50 jaunas darbavietas.

02.02.2023 | Rīga

rinda

Pirmos rindā gaidošos klientus jau no 7.00 rītā iepriecināja enerģiski mūzikas ritmi. Veikala atklāšanas prieku neapšaubāmi vairoja īpaši pievilcīgās produktu cenu atlaides, kas Prūšu ielas veikalā tiks piedāvātas vēl nākamās četras nedēļas. Pirmā kliente, kas veikala atklāšanu sāka gaidīt jau plkst. 5.40, saņēma “Lidl” dāvanu karti 30 EUR vērtībā.

Nepacietīgi rindā gaidošo klientu aplausu pavadībā, “Lidl” pārstāvji ar svinīgu lentas pārgriešanu atklāja jauno veikalu.

“Lidl” reģionālais vadītājs Andris Cīrulis uzsvēra, ka jaunais veikals Ķengaragā beidzot ienesīs pozitīvas vēsmas apkaimes iedzīvotāju ikdienā: “Esam ļoti priecīgi, ka šajos augstās pārtikas cenu inflācijas un dzīves izmaksu laikos, arī Ķengaragā beidzot atveras mūsu veikals, kura piedāvātās zemās cenas turpmāk dos lielu finansiālu atsvaru daudziem apkaimes iedzīvotājiem!”

Ķengaraga “Lidl” skaitļos:

Darba laiks

 • 7.30 - 22.00 Pirmdienās – Sestdienās
 • 8.00 - 22.00 Svētdienās

Veikala ēka

Ap 2543 kv.m.

Tirdzniecības zāle

Ap 1731 kv.m.

Apstādījumi

Investējot vairāk nekā 68 tūkstošus eiro, ap jauno veikala ēku iestādīto  košumkrūmu un koku lielstādu skaits pārsniedz 500.

Infrastruktūra

Kopumā investējot vairāk par 127 tūkstošiem eiro, izbūvēta apgaismotu gājēju pāreja ar drošības saliņa, ka arī atjaunots ietvju un ielu asfalta segums vairāk nekā 130 metru garumā.

Auto vadītājiem

142 ērtas auto stāvvietas. Tai skaitā 8 stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un 2 stāvvietas ģimenēm.

Velosipēdistiem

40 tērauda statīvi drošai velosipēdu pieslēgšanai.

Klientiem

 • 8 ātras kases.
 • Divi depozīta taromāti, kurus DIO atzinis par klientiem draudzīgākajiem Latvijā.
 • Dažādu izmēru iepirkumu ratiņi, t.sk. bērniem, jaunajiem vecākiem un cilvēkiem ratiņkrēslos. 
 • Tualetes telpas un zīdaiņu pārtīšanas telpa.
 • Roku dezinfekcijas stacija.

Zaļākai pasaulei

 • Paaugstināts ēkas siltumefektivitātes līmenis.
 • Centralizēta gaisa ventilācijas kontroles sistēma. 
 • Mūsdienīgs un elektrību taupošs LED apgaismojums iekštelpu un pieguļošās teritorijas apgaismošanai.
 • Apkurei, apgaismošanai un ventilēšanai 100% izmantota vietējā atjaunīgā “zaļā elektrība”.

 

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk