“Lidl” darbiniekiem izmaksā inflācijas kompensācijas 750 tūkstošu eiro apmērā

Lai atbalstītu savus darbiniekus augstās inflācijas un pieaugošo enerģijas izmaksu laikā, “Lidl Latvija” ir izmaksājis katram aktīvajam uzņēmuma darbiniekam vienreizēju kompensāciju 30% apmērā no mēneša algas. Kopumā ar nodokļiem šis atbalsts darbiniekiem veido vairāk nekā 750 tūkstošus eiro.

10.01.2023 | Rīga

kase

Šobrīd “Lidl Latvija” loģistikas centrā, veikalos un birojā strādā gandrīz 2000 kolēģu liela komanda.

“Ņemot vērā vispārējo cenu un dzīves dārdzības pieaugumu, ko īpaši izjūtam ziemas sezonā,  papildus jau esošajiem darbinieku labumiem mēs esam atbalstījuši katru kolēģi ar vienreizēju materiālo kompensāciju,” saka Mačejs Urbanskis, “Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs. “Cilvēki ir mūsu lielākais kapitāls, kas ikdienā veido un iedzīvina “Lidl” vērtības un solījumus klientiem, tādēļ mums, darba devējam, ir ļoti svarīgi rūpēties par savu komandu,” uzsver “Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Papildus šim finansiālajam atbalstam visi “Lidl” strādājošie jau decembrī saņēma arī vitamīnu kasti ar imunitāti spēcinošiem līdzekļiem, lai stiprinātu spēju turēties pretī ziemas sezonas vīrusu saslimšanām. Arī Ziemassvētkos visa “Lidl Latvija” komanda saņēma uzņēmuma sagādātu dāvanu.

Rūpēs par darbiniekiem, “Lidl” nodrošina savos veikalos un loģistikas centrā strādājošajiem vidēji augstāko atalgojumu nozarē, skaidru darba laika uzskaites sistēmu un samaksu par katru nostrādāto minūti, kā arī veselības apdrošināšanu pēc trim nostrādātiem mēnešiem.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk