“Lidl” veikalos ģimenes iepirkumu “grozs” ir par trešdaļu lētāks!

Šonedēļ publiskotais ikdienas produktu “groza” cenu salīdzinājums liecina – mērojoties cenās ar diviem Latvijas lielākajiem mazumtirdzniecības tīkliem, “Lidl” uzrāda līdz pat 36,95% zemākas cenas vienādu produktu “grozam”.

18.05.2023 | Rīga

Dārzeņi

“Lidl” veikalos lielais produktu “grozs” izmaksāja 70,37 eiro. Tikmēr “Maxima” veikalos līdzvērtīgs produktu daudzums maksātu 79,68 eiro jeb par 13,45% vairāk, bet “Rimi” veikalos šāds pats iepirkumu daudzums izmaksātu jau 96,18 eiro, kas būtu par 36,95% dārgāk.

“Mēs turam saviem klientiem doto solījumu – “Lidl” vienmēr piedāvās kvalitatīvas preces par izdevīgāko cenu!” saka Tomass Delle, “Lidl Latvija” Mārketinga vadītājs.  

Tirgus pētījumu kompānijas “NielsenIQ” pētījuma dati* liecina, ka 69% Latvijas iedzīvotāju pēdējo divu gadu laikā ir mainījuši savus iepirkšanās paradumus, lai kontrolētu izmaksas, koncentrētos uz izdevīgākām cenām un izmantotu piedāvātās atlaides. Lai klientiem palīdzētu pieņemt budžetam izdevīgus lēmumus, “Lidl Latvija” regulāri veic ģimenes iepirkumu “groza” cenu salīdzinājumu.

Kā tiek veikts cenu salīdzinājums?

Cenu salīdzinājuma veikšanai “Lidl” speciālisti ir izveidojuši īpašu iepirkumu sarakstu ar 36 ikdienas pamatproduktiem. Tajā iekļauti produkti, kas kvalitātes un sastāva ziņā ir līdzvērtīgi - piena produkti (piens, kefīrs, biezpiens, siers, jogurts, biezpiena sieriņi u.c.). gaļa un gaļas produkti (cūkgaļa, vistas gaļa, vārīta desa), augļi un dārzeņi (kartupeļi, sīpoli, tomāti, āboli u.c.) un citi pārtikas produkti (maize, marinēti gurķi, griķi, rīsi, rieksti, kafija u.c.). Tāpat sarakstā iekļauti pamata sadzīves produkti, kas tiek lietoti gandrīz katru dienu, piemēram šampūns, ziepes, zobu pasta, tualetes papīrs u.c.

Visu iepirkumu sarakstā iekļauto produktu cenas tiek pārbaudītas un salīdzinātas, veicot kontrolpirkumus “Lidl”, “Maxima” un “Rimi” veikalos. Cenas fiksētas proporcionāli pēc svara un izmēra, un šis salīdzinājums neietver “Lidl” akcijas piedāvājuma cenas.

*NielsenIQ pētījums, veikts 2023. gada janvārī – februārī

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk