“Lidl” pirmo reizi paver durvis uz savu veikalu neredzamo daļu

Lai potenciālos kolēģus iepazīstinātu ar darba ikdienu un veikalu vidi, viens no Latvijas populārākajiem mazumtirgotājiem “Lidl” rīko pirmās Atvērto durvju dienas savos veikalos. To laikā interesenti organizētās grupās varēs iepazīt arī tās veikala daļas, kas vienmēr ir slēgtas apmeklētāju acīm – noliktavu, darbinieku telpas, taromātu telpu, kā arī uzdot visus interesējošos jautājumus par darbu Eiropas lielākajā mazumtirdzniecības uzņēmumā.

23.10.2023 | Rīga

kasē

“Lidl” atvērto durvju diena Ķengaraga veikalā Prūšu ielā 1 ir plānota 24. oktobrī, savukārt “Lidl” veikals Jelgavā, Rīgas ielā 50 savas durvis interesentiem vērs 31. oktobrī.

Atvērto durvju dienas laikā katrā veikalā ir plānotas 6 apmeklētāju grupas, kuras ekskursijas veidā cauri veikalam un tā palīgtelpām izvadīs veikala vadītāji un personāla komandas pārstāvji. Ekskursijas notiks plkst. 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 un 19.00. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, taču uz ekskursiju jāierodas vismaz 5 minūtes pirms tās sākuma. Interesentus pie veikala ieejas reģistrēs “Lidl” darbinieki.

“Ar šo padziļināto, uzskatāmo un ļoti interesanto stāstu par “Lidl” veikalu darbību mēs primāri vēlamies parādīt iespējamo darba vidi mūsu nākamajiem kolēģiem. Darbs “Lidl” ir straujš un dinamisks, un darba dienas ir dažādības pilnas, sekojot mūsu “katrs dara visu” darba modelim. Latvijā tā ir jauna pieeja, tādēļ, iespējams, potenciālajiem kolēģiem rodas jautājumi – uz tiem esam gatavi atbildēt Atvērto durvju dienas ekskursiju laikā, kā arī detalizēti parādīt mūsu veikalu darba vidi un darba organizāciju,” stāsta “Lidl Latvija” Personāla departamenta vadītāja Līna Kipasto.

Kā zināms, “Lidl”, turpinot sava veikalu tīkla paplašināšanu Latvijā, nupat ir izsludinājis vairāk nekā 100 jaunas vakances topošajiem veikaliem Siguldā, Jelgavā un diviem veikaliem Rīgā (Ķengaragā un Krasta ielā). Jaunajiem kolēģiem tiek piedāvāta lieliska atalgojuma un citu papildu labumu pakete, piemēram, darba apmeklētības bonuss, transporta kompensācijas un jaunā veikala atvēršanas bonuss, kā arī veselības apdrošināšana jau uzreiz pēc pirmajiem 3 nostrādātiem mēnešiem. Pamata stundas atalgojuma likme veikalu darbiniekiem sākas no EUR 6,30.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk