Sakarā ar veikalu tīkla paplašināšanos Latvijā, “Lidl” izsludina vairāk nekā 100 jaunas vakances

Lai atbalstītu sava strauji augošā veikalu tīkla vajadzības, viens no Latvijas populārākajiem mazumtirgotājiem “Lidl” izsludina vairāk nekā 100 jaunas vakances saviem topošajiem veikaliem Siguldā, Jelgavā un diviem veikaliem Rīgā (Ķengaragā un Krasta ielā).

06.10.2023 | Rīga

Veikala komanda

Darbs “Lidl” veikalos vienmēr ir aizraujošs. Jaunajiem kolēģiem tiek piedāvāta lieliska atalgojuma un citu papildu labumu pakete, piemēram - darba apmeklētības bonuss, transporta kompensācijas un jaunā veikala atvēršanas bonuss, kā arī veselības apdrošināšanas polise jau uzreiz pēc pirmajiem 3 nostrādātiem mēnešiem. Pamata stundu likme veikalu darbiniekiem sākas no EUR 6,30. Pieteikties darbam iespējams mājaslapā https://karjera.lidl.lv/

“Katru dienu mūsu 26 “Lidl” veikali visā Latvijā apkalpo tūkstošiem klientu. “Lidl” veikalu tīklam augot, mēs atkal meklējam motivētus un enerģiskus kolēģus mūsu veikalu komandām. Darbs “Lidl” ir straujš un dinamisks, un darba dienas ir dažādības pilnas, sekojot mūsu “katrs dara visu” darba modelim. Tāpēc “Lidl” veikalu komandām ir tik svarīga nozīme mūsu panākumos – tās katru dienu nodrošina veiksmīgu veikalu darbu un sniedz lielisku servisu mūsu klientiem,” saka  “Lidl Latvija” Personāla departamenta vadītāja Līna Kipasto.

“Mēs vēlamies būt pirmā darbavietas izvēle mūsu esošajiem un nākamajiem kolēģiem, tāpēc smagi strādājam, lai sasniegtu šo mērķi. Šīs pūles ir pamanītas un novērtētas, jo esam saņēmuši starptautisko “Top Employer” sertifikātu, kā arī ieguvuši pirmo vietu starp mazumtirdzniecības uzņēmumiem “cv.lv” organizētajā “Top darba devēja” aptaujā,” saka L. Kīpasto.

Eiropas lielākais mazumtirgotājs “Lidl” savu 2023. gadā demonstrēto straujo izaugsmi turpinās arī 2024. gadā, kad “Lidl” veikalu skaits Latvijā sasniegs 30. Jauno veikalu būvdarbi Siguldā, Jelgavā un Rīgā nerimst ne mirkli, to siluetiem signalizējot visai apkaimei, ka līdz jauno veikalu atklāšanai daudz laika vairs nav atlicis.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk