“Lidl” veikali arī turpmāk būs atvērti visiem, tiek pagarināts darba laiks

“Lidl” veikali Latvijā arī turpmāk būs atvērti visiem saviem klientiem, lai nodrošinātu tos ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm. Lai atvieglotu iepirkšanos, no 11. oktobra visi “Lidl” veikali strādā no plkst. 7.00 līdz 23.00.

11.10.2021 | Rīga

Kā noteikts valdības noteikumos, “Lidl” veikalos 70% no sortimenta ir pārtikas preces, higiēnas preces, dzīvnieku barība. “Lidl” ievēro visus jaunākos valdības noteiktos drošības pasākumus, kas regulē veikalu apmeklējumi. Proti:

  • pircēju skaits veikalos tiek rūpīgi kontrolēts, apsardzes darbiniekiem pie ieejas iepirkuma ratiņus dezinficējot un nododot konkrēti katra pircēja rokās.
  • Pieejamo ratiņu skaits tiek aprēķināts tā, lai ievērotu valdības prasību nodrošināt 25 kv.m. vienam pircējam. 

“Lidl” strādājošajiem jau kopš vasaras tiek nodrošināti bezmaksas antigēnu testi. Visu veikalu komandas klientus apkalpo sejas maskās un ievēro visus pārējos spēkā esošos noteikumus.

Aicinām visus mūsu veikalu apmeklētājus rūpīgi  ievērot epidemioloģiskos noteikumus – valkāt sejas masku, ievērot 2 metru distanci un dezinficēt rokas gan veikala iekštelpās, gan ārpusē!

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 29 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk