Atklāts jau septiņpadsmitais “Lidl” veikals Latvijā

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” šorīt plkst. 7.00 vēra sava jaunākā veikala durvis Rīgā, Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā 39a. Jauna tirdzniecības centra teritorijā uzceltais “Lidl” veikals turpmāk strādās katru dienu no plkst. 7.00 līdz 23.00. Ņemot vērā spēkā esošos ierobežojumus, tas pašlaik stādās “sarkanajā režīmā”.

09.12.2021 | Rīga

Vienmēr svaigi dārzeņi

Ievērojot visus valstī noteiktos drošības ierobežojumus, šajā aukstajā decembra rītā “Lidl” veikalu ar svinīgu lentas griešanas ceremoniju atklāja veikala vadītājs Gatis Štakmanis, “Lidl Latvija” reģionālais vadītājs Maksims Želdajevs un “Lidl Latvija” pārdošanas vadītājs Čiprians-Dans Topala (Ciprian-Dan Topala). Pirmos nepacietīgi gaidošos veikala klientus sasildīja mūzikas ritmi un karsta tēja.

Pirmie 15 “Lidl” veikali Latvijā tika atklāti šī gada 7. oktobrī. Jau 2. decembrī tiem pievienojās pirmais divstāvīgais “Lidl” metropoles koncepta veikals Rīgā, Brīvības gatvē 254. Jaunu “Lidl” veikalu atklāšanas Rīgā un citās Latvijas pilsētās notiks arī 2022. gadā.   

Par “Lidl” veikalu Valdeķu ielā 39a

Pirmo reizi Latvijā “Lidl” veikals atrodas ēkā, kas tiek nomāta no tirdzniecības centra attīstītājiem. “Lidl” savos attīstības plānos ir elastīgs, meklējot labākos risinājumus jaunu veikalu izvietošanai, tai skaitā, slēdzot nomas līgumus ar attīstītājiem. Veikala ēka uzcelta pilnībā ievērojot visus starptautiskos “Lidl” veikalu būvstandartus. Jauno “Lidl” veikalu Ziepniekkalnā pilsētnieki var ērti sasniegt ar sabiedrisko transportu, velosipēdiem un automašīnām.

Gatavojoties depozīta sistēmas ieviešanai 2022. gada 1. februārī, jaunajā veikalā jau ir izbūvētas taras depozīta pieņemšanas un apstrādes telpas. Valdeķu ielas veikals, kā visi “Lidl” veikali Latvijā, izmanto vienīgi 100% vietējo “zaļo elektrību”, ko ražo “Latvenergo”.

Interesanti fakti par veikalu Valdeķu ielā 39a

Darba laiks

7.00-23.00 katru dienu.

Drošības režīms

“Sarkanais”. Veikalā izvietots roku dezinfekcijas aparāts un pie visām kasēm uzstādītas organiskā stikla aizsargbarjeras. Klientu skaitu veikalā kontrolē apsardze.

Klientu ērtībām

  • 11 ātras kases.
  • Roku dezinfekcijas stacija.
  • Iespēja maksāt ar skaidru naudu vai ar maksājumu karti.
  • Iepirkumu ratiņi tiek izsniegti pie veikala ieejas. 
  • Tualetes telpas un zīdaiņu pārtīšanas telpa klientiem.

Veikala ēka

2690 kv.m.

Tirdzniecības zāle

1432,05 kv.m.

Energoefektivitāte

  • 100% tiek izmantota vietējā “zaļā elektrība”.
  • Mūsdienīgs un elektrību taupošs LED apgaismojums.
  • Paaugstināts ēkas siltumefektivitātes līmenis.
  • Centralizēta gaisa ventilācijas kontroles sistēma. 

Apstādījumi

Tirdzniecības centra celtniecības laikā ap veikala ēku iestādīti 1197 jauni koku lielstādi, dekoratīvie košumkrūmi un vīteņaugi.

Tirdzniecības centra stāvvieta

172 auto stāvvietas. Tai skaitā 2 stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, 2 stāvvietas ģimenēm, kā arī 144 rāmji drošai velosipēdu pieslēgšanai.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk