Visi “Lidl” veikali Ziemassvētkos un gadumijā strādās no plkst. 7.00 līdz 23.00

Lai samazinātu nevajadzīgu drūzmēšanos un nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas patīkamāku iepirkšanos, visi “Lidl” veikali Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās strādās ierastajā darba laikā, no plkst. 7.00 līdz 23.00.

20.12.2021 | Rīga

Lidl veikala logo

Kā zināms, Latvijā ir atvērti jau 17 “Lidl” veikali – 8 veikali Rīgā un pa vienam Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Jelgavā, Ogrē, Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā.

Ātram un epidemioloģiski drošam veikala apmeklējumam aicinām atcerēties, ka:

  • iepirkšanās notiks daudz ātrāk, ja uz veikalu dosies tikai viens cilvēks no mājsaimniecības;
  • vecākiem ar mazuļiem rindā netiek dota priekšroka;
  • stāvot rindā, jāievēro 2 metru distance;
  • stāvot rindā, ieteicams lietot sejas masku;
  • pircēju skaits veikalā tiek rūpīgi kontrolēts, apsardzes darbiniekiem iepirkuma ratiņus pie ieejas nododot katra pircēja rokās;
  • veikals Rīgā, Brīvības gatvē 254 ir vienīgais “Lidl” veikals Latvijā, kas strādā “zaļajā režīmā”.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar “Lidl” klientu servisu pa tālruni 8000 5888, vai apmeklējot mājas lapu https://klientu-serviss.lidl.lv/.

Par "Lidl"

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl”, kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar aptuveni 11 900 veikaliem un vairāk nekā 200 loģistikas centriem, "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

Kā zemo cenu veikals, “Lidl” koncentrējas uz labākās cenas un kvalitātes attiecības nodrošināšanu saviem klientiem. Vienkāršība un sakārtoti darba procesi izpaužas "Lidl" ikdienas darbā veikalos, reģionālajos loģistikas centros un klientiem sniegtajos pakalpojumos. Nekarzulmā bāzētais “Lidl Stiftung” atbild par standartizēto darba procesu veidošanu un strukturēšanu.

"Lidl" pašlaik strādā vairāk par 360 000 darbinieku. Ikdienas darba dinamisms, spēks, kas ir šī darba rezultāts, un godīga savstarpējā sadarbība ir raksturīga "Lidl" darbam visā pasaulē.

"Lidl" uzņemas atbildību par cilvēkiem, sabiedrību un apkārtējo vidi. Ilgtspēja ir “Lidl” ikdienas darba kvalitātes solījuma rezultāts. Globāli strādājošās “Schwarz Group” apgrozījums 2021. finanšu gadā sasniedza 133,6 miljardus eiro.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies

Skatīt vēl