Visi “Lidl” veikali Ziemassvētkos un gadumijā strādās no plkst. 7.00 līdz 23.00

Lai samazinātu nevajadzīgu drūzmēšanos un nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas patīkamāku iepirkšanos, visi “Lidl” veikali Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās strādās ierastajā darba laikā, no plkst. 7.00 līdz 23.00.

20.12.2021 | Rīga

Lidl veikala logo

Kā zināms, Latvijā ir atvērti jau 17 “Lidl” veikali – 8 veikali Rīgā un pa vienam Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Jelgavā, Ogrē, Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā.

Ātram un epidemioloģiski drošam veikala apmeklējumam aicinām atcerēties, ka:

  • iepirkšanās notiks daudz ātrāk, ja uz veikalu dosies tikai viens cilvēks no mājsaimniecības;
  • vecākiem ar mazuļiem rindā netiek dota priekšroka;
  • stāvot rindā, jāievēro 2 metru distance;
  • stāvot rindā, ieteicams lietot sejas masku;
  • pircēju skaits veikalā tiek rūpīgi kontrolēts, apsardzes darbiniekiem iepirkuma ratiņus pie ieejas nododot katra pircēja rokās;
  • veikals Rīgā, Brīvības gatvē 254 ir vienīgais “Lidl” veikals Latvijā, kas strādā “zaļajā režīmā”.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar “Lidl” klientu servisu pa tālruni 8000 5888, vai apmeklējot mājas lapu https://klientu-serviss.lidl.lv/.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk