“Lidl Latvija” piedāvā darbu Ukrainas bēgļiem

Piedāvājam darbu Ukrainas bēgļiem savā loģistikas centrā Rīgā un visos “Lidl” veikalos Latvijā – Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Jelgavā, Rīgā, Ogrē, Jēkabpilī, Valmierā, Rēzeknē un Daugavpilī. Ukrainas pilsoņi saņems to pašu stundas algas likmi un tos pašus darba apstākļus kā visi vietējie “Lidl” komandā strādājošie. Lai pieteiktos darbā “Lidl”, Ukrainas bēgļiem jābūt oficiāli reģistrētiem Latvijas iestādēs, kur tiem jāsaņem ilgtermiņa vīza ar tiesībām uz nodarbinātību.

14.03.2022 | Rīga

Veikalā

“Lidl” piedāvāto vakanču sludinājumi ukraiņu valodā ir publicēti lielākajos Latvijas vakanču portālos. Kandidātiem ir jāzina angļu vai krievu valoda. Visiem jaunajiem kolēģiem tiks nodrošināta profesionāla “Lidl” darba apmācība, par ko tie saņems pilnu algas samaksu. Ukrainas pilsoņi saņems tās pašas, nozarē augstākās stundas algas likmes, kā vietējie kolēģi. Pēc veiksmīga trīs mēnešu pārbaudes laika beigām jaunos Ukrainas kolēģus “Lidl” nodrošinās ar veselības apdrošināšanas polisi.

“Latvija jau ir sniegusi patvērumu tūkstošiem ukraiņu. Mēs esam raduši iespēju viņiem palīdzēt ar darbu “Lidl” komandā. Piedāvātie darba uzdevumi un atalgojums šiem jaunajiem kolēģiem būs tieši tādi paši kā visiem vietējiem mūsu komandas kolēģiem. “Lidl” ir starptautisks un daudznacionāls uzņēmums, kas visiem nodrošina vienlīdzīgas iespējas, un mēs esam atvērti,  aicinot ikvienu pieteikties,” saka Anželika Razgale, “Lidl Latvija” Personāla departamenta vadītāja.

“Lidl” komandā Latvijā pašlaik strādā ap 2000 cilvēku un uzņēmums turpina savu izaugsmi, atverot un būvējot jaunus veikalus Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās. Tādējādi, jaunas darba iespējas tiek radītas visu laiku. “Lidl” nodrošina vienlīdzīgas iespējas visiem saviem darbiniekiem, neatkarīgi no viņu dzimuma vai tautības.

Kā jau ziņots, kopš krīzes sākuma starptautiskās “Schwarz Group” mazumtirdzniecības uzņēmumi “Lidl” un “Kaufland” sadarbojas ar dažādām palīdzības sniegšanas organizācijām, un veiks finansiālu un materiālu ziedojumu 10 miljonu eiro vērtībā, ziedojot ilgi uzglabājamu pārtiku, tekstila izstrādājumus, higiēnas produktus un citas preces, kas steidzami nepieciešamas Ukrainas iedzīvotājiem.  

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk