“Lidl” atvērs jaunu veikalu Purvciemā; investēti gandrīz 7 miljoni eiro

13. janvārī plkst. 7.00 Rīgā, Stirnu ielā 31, tiks atvērts jau astoņpadsmitais “Lidl” veikals Latvijā. Veikala būvniecībā, iekštelpu iekārtojumā, kā arī apkārtējās vides infrastruktūras un apstādījumu labiekārtošanā ieguldīti gandrīz 7 miljoni eiro. Jaunais veikals strādās “zaļajā režīmā”.

10.01.2022 | Rīga

Logo

Stirnu ielas “Lidl” veikals ir radījis vairāk nekā 60 jaunas darbavietas, kurās strādājošie saņem nozarē vidēji augstāko atalgojumu, kā arī citus labumus, tai skaitā, veselības apdrošināšanu jau pēc pirmajiem trim nostrādātajiem mēnešiem. Veikalu komanda ir izgājusi ilgstošu un rūpīgu apmācību procesu, kas arī tika pilnībā apmaksāts. 

Kā visi “Lidl” veikali Latvijā, jaunais veikals izmanto vienīgi 100% vietējās izcelsmes “zaļo elektrību”. Veikalā jau ir izbūvētas dzērienu taras depozīta pieņemšanas un apstrādes telpas, kas sāks darboties 1. februārī.

Jaunu veikalu atklāšana ir daļa no “Lidl” veikalu tīkla paplašināšanas stratēģijas, kas aizsākās 2021. gada 7. oktobrī ar 15 veikalu vienlaicīgu atklāšanu Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās. “Lidl” ir atnācis, lai paliktu Latvijā, un jaunie veikali arī turpmāk regulāri tiks atklāti vietās, kas ir īpaši izdevīgas klientiem.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 000 veikaliem un 200 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir 23 veikali 12 Latvijas pilsētās. Uzņēmuma loģistikas centrā, veikalos un birojā strādā ap 2000 kolēģu liela komanda.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk