Atklāts “Lidl” veikals Purvciemā, Stirnu ielā 31

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” šorīt atklāja savu astoņpadsmito veikalu Latvijā. Tas atrodas Rīgā, Purvciemā, Stirnu ielā 31. Veikals, kura celtniecībā investēti gandrīz 7 miljoni eiro, “zaļajā režīmā” turpmāk strādās katru dienu no plkst. 7.00 līdz 23.00.

13.01.2022 | Rīga

Atklāšana

Ievērojot visus spēkā esošos drošības noteikumus, jaunāko “Lidl” veikalu ar svinīgu lentas griešanas ceremoniju plkst. 7.00 atklāja veikala vadītāja Darja Pukjane, “Lidl Latvija” reģionālā vadītāja Liene Pilmane un “Lidl Latvija” pārdošanas vadītājs Manuels Grubmillers (Manuel Grubmüller). Pirmos nepacietīgi gaidošos veikala klientus sasildīja mūzikas ritmi un bezmaksas karstie dzērieni.

Kā zināms, pirmie piecpadsmit “Lidl” veikali Latvijā tika atklāti 2021. gada 7. oktobrī. Decembrī tiem pievienojās veikali Teikā un Ziepniekkalnā. Jaunu “Lidl” veikalu atklāšana notiks arī turpmāk.  

Par “Lidl” veikalu Stirnu ielā 31

Jaunais veikals ir gaiša ēka, kas savus klientus sagaida ar svaigi ceptas maizes smaržu, un zemām cenām augstas kvalitātes produktiem. Šajā veikalā izveidota paplašināta augļu un dārzeņu nodaļa. Nākamās četras nedēļas Stirnu ielas veikala klientiem tiks piedāvāti īpašie piedāvājumi, kādi nebūs pieejami pārējos “Lidl” veikalos.

“Lidl” veikals Stirnu ielā 31 uzbūvēts pie vienas no aktīvākajām apkaimes ielām. Par uzņēmuma līdzekļiem šeit sakārtota veikala tuvākā apkārtne - uzlabota kājāmgājēju un autobraucēju izmantotā infrastruktūra, izbūvēti jauni gājēju celiņi, veikala klientu vajadzībām iekārtota autostāvvieta 104 automašīnām, nedaudz pārvietota un ērtāk izbūvēta sabiedriskā transporta pieturvieta. Kādreizējo tukšo laukumu ap veikalu zaļāku darīs 590 jauni koku lielstādi un košumkrūmi, kas te iestādīti vairāk nekā 25 tūkstošu eiro vērtībā.

Gatavojoties depozīta sistēmas ieviešanai 1. februārī, jaunajā veikalā jau ir izbūvētas taras depozīta pieņemšanas un apstrādes telpas. Stirnu ielas veikals, kā visi “Lidl” veikali Latvijā, izmanto vienīgi 100% vietējo “zaļo elektrību”, ko ražo “Latvenergo”.

Interesanti fakti par veikalu Stirnu ielā 31

Darba laiks

7.00-23.00 katru dienu.

Drošības režīms

“Zaļais”. Veikalā izvietots roku dezinfekcijas aparāts, pie visām kasēm uzstādītas organiskā stikla aizsargbarjeras. Klientu skaitu tirdzniecības zālē kontrolē apsardze.

Klientu ērtībām

  • 9 ātras kases.
  • Roku dezinfekcijas stacija.
  • Iespēja maksāt ar skaidru naudu vai ar maksājumu karti.
  • Iepirkumu ratiņi tiek izsniegti pie veikala ieejas. 
  • Tualetes telpas un zīdaiņu pārtīšanas telpa klientiem.

Veikala ēka

2048 kv.m.

Tirdzniecības zāle

1358 kv.m.

Energoefektivitāte

  • 100% tiek izmantota vietējā “zaļā elektrība”.
  • Mūsdienīgs un elektrību taupošs LED apgaismojums iekštelpu un pieguļošās teritorijas apgaismošanai.
  • Paaugstināts ēkas siltumefektivitātes līmenis.
  • Centralizēta gaisa ventilācijas kontroles sistēma. 

Apstādījumi

Ap veikala ēku iestādīti 590 jauni koku lielstādi un košumkrūmi vairāk nekā 25 tūkstošu eiro vērtībā.

Stāvvieta

104 auto stāvvietas. Tai skaitā 5 stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, 3 stāvvietas ģimenēm, kā arī 12 tērauda statīvi drošai velosipēdu pieslēgšanai.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 29 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk