Sporta ielā sākas jauna “Lidl” veikala celtniecība

Turpinot sava veikalu tīkla paplašināšanu Rīgā, “Lidl” uzsāk jaunas veikala ēkas būvniecību Sporta ielas 2 k-4 teritorijā. Jaunais “Lidl” veikals durvis klientiem vērs nākamā gada sākumā. Šis būs jau otrais “Lidl” divstāvīgā metropoles koncepta veikals Latvijā. Projekta būvniecības darbus veic SIA “Newcom construction”

07.01.2022 | Rīga

Veikala vizualizācija

“Jauno Sporta ielas veikalu būvējam, domājot par pilsētas centra iedzīvotāju vajadzībām. Šis būs pirmais mūsu veikals, kas atradīsies tik tuvu Rīgas vēsturiskajam centram. Tas arī padarīs “Lidl” augstās kvalitātes produktus ērti pieejamus rīdziniekiem, kas ikdienā dzīvo un strādā strauji augošajā Vesetas un Skanstes ielu apkaimē,” saka Dana Hasana, “Lidl Latvija” Komunikācijas  departamenta vadītāja.

Jaunā “Lidl” veikala ēka būs 4600 kvadrātmetrus liela ar 1460 kvadrātmetrus plašu un gaišu tirdzniecības zāli. Veikala tuvākās apkārtnes apzaļumošanai “Lidl” plāno iestādīt 19 kļavu lielstādus, kā arī 440 dažādus dekoratīvos košumkrūmus. 

Šis būs pirmais “Lidl” projekts Latvijā, kura ietvaros blakus veikalam tiks uzbūvēta 400 kvadrātmetrus liela ēka, kas tiks iznomāta starptautiski pazīstamai ātrās ēdināšanas restorānu ķēdei.

“Diānas Zalānes projektu biroja” arhitektes abām jaunajām ēkām ir radījušas individualizētus fasāžu risinājumus. “Lidl” metropoles veikala ēka rotāsies ar gaišu dekoratīvā ķieģeļa un plašu stikla fasādi, kamēr ātrās ēdināšanas restorāna ēkai būs tumšāka koka fasāde. Fasāžu dizaina risinājumi atdzīvinās un izgaismos šo ilgstoši neizmantoto industriālo teritoriju, kas atrodas vienā no straujāk augošajām un radošas enerģijas pilnajām Rīgas apkaimēm.

Kā atbildīgs vietējās biznesa vides dalībnieks, “Lidl” uzņemas atbildību pret sabiedrību un apkārtējo vidi. Tādēļ visi jaunie “Lidl” veikali Latvijā ir augsti energoefektīvi un izmanto vienīgi 100% zaļo elektrību, ko piegādā “Latvenergo”.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 29 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk