Latvijā divdesmito un Liepājā otro “Lidl” veikalu atklās 27. oktobrī

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” ar prieku paziņo, ka pats jaunākais, pēc skaita nu jau divdesmitais “Lidl” veikals Latvijā tiks atklāts 2022. gada 27. oktobrī plkst. 7.30 Liepājā, Ezermalas ielā 3A. Jaunais veikals būs jau otrais “Lidl” veikals Liepājā. Ar šī veikala atvēršanu “Lidl” arī rada vairāk nekā 50 jaunas darba vietas.

13.10.2022 | Liepāja

Lidl logo

“Lidl” savu otro veikalu Liepājā atver tikai gadu pēc pirmā “Lidl” veikala atklāšanas, tā apliecinot liepājnieku un Dienvidkurzemes novada iedzīvotāju augsto interesi par “Lidl”.

“Jau kopš mūsu pirmā veikala atklāšanas pērnajā oktobrī saņēmām daudzus pilsētas iedzīvotāju zvanus un vēstules, aicinot atvērt vēl vienu veikalu Liepājā. Esam priecīgi, ka tas brīdis ir klāt, un jau pēc divām nedēļām sveiksim visus jaunajā veikalā,” atklāj Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas vadītāja. “Mūsu dinamiskais ikdienas darba modelis un sadarbība ar uzticamiem piegādātājiem nodrošina tādus izmaksu ietaupījumus, kas veikalu klientiem nodrošina ne tikai aizraujošu un interesantu produktu klāstu, bet arī zemākas produktu cenas pat šajos akūtās inflācijas apstākļos. Otrais “Lidl” veikals Liepājā ļaus mums būt vēl tuvāk saviem klientiem un dos iespēju pilsētniekiem ievērojami ietaupīt.”

Jaunā veikala ēkas projektā, būvniecībā, kā arī apkārtējās vides labiekārtošanā un modernas satiksmes infrastruktūras izveidošanā “Lidl Latvija” ir investējis ap 7 miljoniem eiro. Otrais “Lidl” veikals Liepājā ir radījis arī vairāk nekā 50 darba vietas, kas nodrošina nozarē vidēji augstāko atalgojumu un stabili drošu ienākumu avotu.

Otrais veikals Liepājā ir daļa no “Lidl” investīciju un attīstības programmas Latvijā, kuras ietvaros vēl vairākās pilsētās notiek veikalu ēku būvniecības darbi. Lai atbalstītu nākamo “Lidl” veikalu atklāšanu, jau kopš oktobra sākuma noris aktīva darbinieku piesaistes kampaņa, kuras ietvaros “Lidl” piedāvā gandrīz 150 jaunas darba vietas.

Kā zināms, pirmie 15 “Lidl” veikali Latvijā tika atklāti 2021. gada 7. oktobrī. To vidū bija arī pirmais “Lidl” veikals Liepājā, Ganību ielā 182.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk