Tuvojoties Lieldienām, “Lidl” veikalos pastiprināti izpērk baltās vistu olas no Ukrainas

Mazumtirgotājs “Lidl” ir parūpējies, lai svētku tradicionālais simbols – ola – būtu nopērkams pietiekamā daudzumā un dažādībā. “Lidl” piedāvājuma lielāko daļu veido Latvijas lielāko olu ražotāju “Balticovo” un “Oluksne” ražotās olas. To papildina bioloģiskās olas no Polijas, un pašlaik īpaši pieprasītās baltās olas no Ukrainas.

12.04.2022 | Rīga

Olu kastīte

“Saviem klientiem piedāvājam visu četru kategoriju olas – bioloģiskās, kūtī un brīvos apstākļos dētās, kā arī sprostos dētās vistu olas. Lieldienām tuvojoties, redzam, ka mūsu klienti īpaši naski steidz iegādāties baltās olas, kas ražotas Ukrainā,” stāsta Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas departamenta vadītāja.

Lielākā daļa no “Lidl” svētku piedāvājumā esošajām olām ir Latvijas ražotāju produkcija – M un L izmēra brūnās olas. Tā kā Lieldienas ir olu patēriņa karstākā sezona, “Lidl” iesaka olu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi. 

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk