“Lidl” uzsāk divu jaunu veikalu celtniecību

Aktīvi turpinot sava veikalu tīkla paplašināšanu, mazumtirgotājs “Lidl Latvija” martā uzsāk divu jaunu veikala ēku celtniecību. Būvdarbi sākas Salaspilī, Skolas ielā 4A un Rīgā, Tēriņu ielā 64. Plānots, ka abi jaunie “Lidl” veikali savas durvis klientiem vērs 2023. gadā.

11.03.2022 | Rīga

Bieriņu vizualizācija

Topošā Bieriņu "Lidl" veikala vizualizācija

Pirmais “Lidl” veikals Salaspilī

Topošā “Lidl” veikala ēka Salaspilī, Skolas ielā 4A būs gandrīz 2300 kvadrātmetrus liela ar vairāk nekā 1400 kvadrātmetrus plašu tirdzniecības zāli. Veikala tuvākās apkārtnes apzaļumošanai “Lidl” plāno iestādīt gandrīz 600 košumkrūmus un koku lielstādus. Klientu ērtībai šeit tiks izveidota stāvvieta 147 automašīnām.

Veikala tiešā apkārtnē tiks uzlabota satiksmes drošība – izbūvējot paaugstinātas gājēju pārejas, tiks palēnināta satiksmes plūsma. Tāpat tiks izveidots jauns un moderns ielu apgaismojums. “Lidl” veikala ēkas un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas projektu izstrādājis SIA “DUAL Arhitekti”, bet būvniecības darbus veic SIA “Jēkabpils PMK”.

“Lidl” veikals Bieriņu un Mārupes apkaimju iedzīvotājiem

“Bieriņi un netālā Mārupe ir vieni no lielākajiem privātās apbūves rajoniem Rīgā. Tie ir pelnījuši savu “Lidl” veikalu, kas noteikti dos iespējas daudziem šejienes iedzīvotājiem iegādāties mūsu izdevīgās un augstas kvalitātes preces daudz ērtāk un tuvāk savām mājām,” norāda “Lidl Latvija” pārstāvis Ingars Rudzītis.  

Jaunā “Lidl” veikala ēka Bieriņos būs gandrīz 2200 kvadrātmetrus liela ar gandrīz 1400 kvadrātmetrus plašu tirdzniecības zāli. Veikala tuvākās teritorijas apzaļumošanai “Lidl” plāno iestādīt ap 800 košumkrūmus un koku lielstādus. Klientu ērtībai tiks izveidota arī plaša stāvvieta 135 automašīnām. Veikala ēkas un apkārtējās teritorijas  projektu izstrādāja SIA “Diānas Zalānes projektu birojs”, savukārt būvniecības darbus veiks SIA “Aimasa”.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk