diegi

Tekstila kvalitāte "Lidl"

Tekstilizstrādājumi — atbildīgi piegādes ķēdē un pret tavu ādu

"Lidl" privāto zīmolu tekstilizstrādājumi izceļas ar to, ka tie nodrošina ārkārtīgi labu cenas un vērtības attiecību – pateicoties trīspakāpju kvalitātes nodrošināšanas procesam, mēs ne tikai spējam piedāvāt saviem klientiem lielisku cenu mūsu tekstilizstrādājumiem, bet arī varam piedāvāt to augstākā kvalitātē. Šajā ziņā svarīga loma ir arī mūsu sadarbībai ar neatkarīgām testēšanas iestādēm.

TRĪS KVALITĀTES NODROŠINĀŠANAS PĪLĀRI

Lai izpildītu kvalitātes solījumu mūsu klientiem, mēs sekojam stingri noteiktam trīspakāpju kvalitātes nodrošināšanas procesam:

Kontrole cehā

Ražošanas inspektori

Inspektori pārbauda tekstilizstrādājumu sagatavošanu uz vietas ražotnē.

kontrole

Neatkarīgi institūti

Mūsu produktus pārbauda, optimizē un sertificē ārējie institūti, kā piemēram, Hohenstein.

Cehā

Iekšējā kvalitātes nodrošināšana

Mēs "Lidl" vienmēr iekšēji sekojam līdzi kvalitātei visa mūsu produktu attīstības un ražošanas procesa laikā.

Mūsu kompetentie partneri

Daļu no mūsu kvalitātes nodrošināšanas procesiem veido tas, ka mēs paļaujamies uz kompetentiem partneriem. Mēs sadarbojamies ar dažādiem neatkarīgiem testēšanas institūtiem attiecībā uz "Lidl" tekstilizstrādājumu optimizāciju, testēšanu un sertifikāciju. Mūsu klienti var atpazīt sertificētos produktus pēc attiecīgo produktu etiķetēm, piemēram, GOTS vai kokvilnas, kas ražota Āfrikā marķējuma. Tie padara caurspīdīgu un uzticamu saziņu iespējamu. Kvalitātes aspekti, ko "Lidl" tekstilizstrādājumi demonstrē, ir redzami uzreiz: vai nu tas ir, ka visa apģērbu kolekcija labi pieguļ vai arī tas, ka tekstilizstrādājumos nav bīstamu vielu.