Dārzeņi

Mūsu kvalitātes apņemšanās

Šādi mēs "Lidl" nodrošinām augstāko kvalitāti

Lai konsekventi turpinātu attīstīt mūsu produktus no kvalitātes viedokļa – un arī saskaņā ar mūsu izpratni par ilgtspēju, mūsu kvalitātes vadības sistēmas ietvaros mēs pastāvīgi dalāmies ar informāciju un uzturam dialogu ar saviem ražotājiem un piegādātājiem.

Visi mūsu procesi ir izstrādāti, lai garantētu drošību un kvalitāti, lai mūsu klienti varētu paļauties uz nemainīgi augstiem standartiem - mūsu produktu nemainīgā sastāvā, garšā, un vizuālajā aspektā. Sezonalitāte un reģionalitāte spēlē īpašu nozīmi mūsu iegādāto pamatizejvielu kvalitātē. Tas tāpēc, ka atkarībā no sezonas, audzēšanas platības un laika apstākļiem var rasties lauksaimniecības produktu kvalitātes atšķirības. Tomēr viens ir skaidrs: mūsu klienti vienmēr var paļauties uz "Lidl" kvalitāti, pie kuras viņi ir pieraduši.

Mēs sekojam līdzi jaunākajiem lēmumiem un ieviešam izmaiņas tiesiskajos regulējumos. Tie ietver, piemēram, tādus ES noteikumus kā Pārtikas marķēšanas regula (LMIV), Regula par pārtikas piedevām (Regula (EK) Nr. 1333/2008) un UCPD. Protams, mēs pievēršam uzmanību arī katras valsts tiesiskajam regulējumam, kas ES ietvaros var atšķirties cits no cita. Mēs arī nosakām minimālās prasības mūsu piegādātājiem, piemēram, attiecībā uz pesticīdu izmantošanu augļu un dārzeņu audzēšanā, lai nodrošinātu, ka mēs katru reizi piegādājam pārbaudītu "Lidl" kvalitāti.  

Īsi transportēšanas maršruti nozīmē svaigus produktus veikalā. Tas ietaupa resursus un arī nodrošina vietējās darba vietas. Tāpēc, kur vien iespējams, mēs svaigas preces iepērkam Latvijā, no tuvākā reģiona vai kā minimums no kādas ES valsts. Šajā gadījumā var gadīties, ka mēs saņemam izejvielas no dažādiem piegādātājiem, kas reģionālo apstākļu dēļ var nedaudz atšķirties viens no otra.

Kā starptautisks uzņēmums mēs dodam uzticību lielam piegādātāju tīklam, lai tie saglabātu preču piegādi konsekventu - pat sarežģītos laikos. Tas var nozīmēt, ka mēs varam izmantot dažādus piegādātājus vieniem un tiem pašiem produktiem, kas ir pieejami dažādu "Lidl" zemju veikalos. Sekas var būt tādas, ka mūsu pasūtījuma specifikācijas ietvaros ražošanas metodes var nedaudz atšķirties atkarībā no produkta, piemēram, attiecībā uz...

  • Ražošanas tehnoloģiju: produkta izskats var atšķirties,
  • Izejvielu izcelsmi: piegādātāji iegūst izejvielas no dažādiem piegādātājiem,
  • Sastāvdaļu vienlīdzību: dažiem produktiem var būt iespējams aizstāt noteiktas sastāvdaļas. Piemēram, produkts, kas satur augu eļļu, citur var var saturēt saulespuķu eļļu vai rapšu eļļu.
veikalā

Apmierināti klienti ir mūsu mērķis

Mūsu mērķis vienmēr ir apmierināt mūsu klientu vajadzības. Tāpēc atsauksmes un ieteikumi uzlabojumiem "Lidl" klientu servisā vienmēr ir laipni gaidīti. Mēs nekavējoties sekojam informācijai, ka mūsu produktu kvalitāte vai drošība ir skarta, un nopietnos gadījumos mēs nekavējoties izņemam produktu no pārdošanas, informējam savus klientus un veicam publisku attiecīgā produkta atsaukšanu.

Garšas paradumi un izvēles dažādās valstīs var atšķirties. Protams, mēs to ņemam vērā mūsu vietējā sortimenta stratēģijā. Papildus tam ir mūsu centieni veicināt veselīgu uzturu, piemēram, izmantojot mūsu samazināšanas stratēģiju, ar kuras palīdzību mēs pakāpeniski strādājam, lai samazinātu sāls un cukura saturu mūsu produktos un palielinātu nepiesātināto tauku īpatsvaru.

veikalā

Balvas un godalgoti produkti

Vienalga, vai tie ir no patērētāju organizācijām vai mediju publikācijām - daudzi no mūsu privātajiem zīmoliem regulāri saņem balvas un augstākās atzīmes cienījamos produktu testos. Neatkarīgi testa rezultāti pierāda, ka mūsu privātajiem zīmoliem bieži vien veicas labāk nekā līdzīgiem zīmola produktiem.

Laboratorijā

Augstākie kvalitātes un drošības standarti

Kvalitātes nodrošināšana ir "Lidl Latvija" galvenā prioritāte, produktu bezrūpīgai litošanai. 

Pirms mūsu privāto zīmolu produkti nonāk līdz pārdošanai tie tiek izvērsti kontrolēti un pārbaudīti. Paralēli mūsu iekšējai kvalitātes kontrolei mēs pasūtām neatkarīgus un atzītus testēšanas institūtus, lai veiktu mikrobu, ķīmiskos, fizikālos un sensoros testus mūsu produktiem.

Tiek pārbaudīti arī produkta marķējumi: mēs nodrošinām, ka visas sastāvdaļas ir pilnībā un pareizi norādītas uz iepakojuma. Tas palīdz cilvēkiem ar īpašām uztura prasībām vai alerģijām, jo viņi nekavējoties varēs atrast visu informāciju par alergēniem un produkta sastāvdaļām.

"Lidl" ir starptautiska preču pārbaudes sistēma, kas mums ļauj veikt tūlītējus kvalitātes nodrošināšanas pasākumus neparedzētu incidentu gadījumā. Visus produktus var skaidri identificēt un izsekot no "Lidl" veikaliem un loģistikas centriem līdz ražotnei.

spēlējoties

No miksera līdz bērnu spēļmantiņai: mūsu nepārtikas preču drošība

Uz mūsu nepārtikas precēm, piemēram, elektriskajiem instrumentiem, virtuves mašīnām vai rotaļlietām attiecas augstākie drošības standarti. Ražojot mūsu nepārtikas preces, mēs piešķiram vislielāko nozīmi tam, lai nodrošinātu to, ka neviens no mūsu produktiem nerada nekādu apdraudējumu, ja to lieto pareizi. Izstrādājumi tiek pārbaudīti ražošanas laikā. Kontroles ietvaros "Lidl" vienmēr visus izstrādājumus testē neatkarīgas testēšanas institūcijas atbilstoši starptautiski atzītiem standartiem – neatkarīgi no tā, kur mēs tos ražojam.

Diegi

Mūsu tekstila kvalitāte

Mūsuprāt, kvalitātei ir daudz dažādu aspektu. Runājot par tekstilizstrādājumiem mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai nodrošinātu, ka tie ir brīvi no bīstamām vielām un perfekti pieguļoši. Šī iemesla dēļ mēs pakļaujam visus mūsu privāto zīmolu tekstilizstrādājumus daudzpakāpju kvalitātes pārbaudes procesam, kas sākas ar ražošanas procesu ražošanas noliktavās. Šīs sistēmas ietvaros mūsu produktus ir pārbaudījuši un sertificējuši neatkarīgi testēšanas institūti.