Latvijā sākas UEFA EURO 2024™ “Lidl Kids Team” atlase

11 bērni varēs ievest laukumā spēlētājus

02.04.2024 | Rīga

Mazie futbolisti
  • “Lidl” sadarbojas ar UEFA EURO 2024, lai 1100 bērniem visā Eiropā nodrošinātu unikālu piedzīvojumu - UEFA EURO 2024 spēļu laukumos Vācijā ievest nacionālo izlašu spēlētājus.
  • “Lidl Kids Team” izloze nodrošinās šo iespēju arī 11 bērniem no Latvijas.
  • “Lidl Plus” lietotnē visu aprīli kāds no bērna vecākiem vai aizbildņiem var reģistrēties izlozei, lai dotu savam bērnam unikālu piedzīvojumu.

UEFA EURO 2024™ oficiālais partneris “Lidl” Latvijā sāk “Lidl Kids Team” kampaņu, kuras mērķis ir dot iespēju 11 bērniem no Latvijas kļūt par oficiālajiem UEFA EURO 2024 spēlētāju pavadītājiem laukumā. Lai piedalītos atlasē, bērnu vecākiem vai aizbildņiem ir jāaizpilda nepieciešamais izlozes pieteikums “Lidl Plus” lietotnē.

“Lidl Kids Team” uzvarētājus izvēlēsies pēc nejaušības principa, visiem dalībniekiem nodrošinot vienādas iespējas - jebkuram bērnam vecumā no 6 līdz 10 gadiem, bez dzimuma, izcelsmes, fizisko vai garīgo spēju ierobežojumiem ir vienlīdzīgas iespējas laimēt vietu “Lidl Kids Team”. Atlasē paredzēts, ka 3 no 11 vietām ir atvēlētas “Lidl Latvija” darbinieku bērniem. Izlozei var pieteikties līdz aprīļa beigām. Katru nedēļu tiks noteikti 2 uzvarētāji, lai jau aprīļa beigās uzzinātu visus uzvarētājus.

Veiksmīgie uzvarētāji iegūs daudz vairāk par vienkāršu spēlētāja pavadītāja pieredzi. “Lidl” segs visus izdevumus, kas saistīti ar  viena vecāka vai aizbildņa un viņa bērna braucienu uz UEFA EURO 2024 turnīru Vācijā. Tas garantēs to, ka katrs uzvarētājs, neatkarīgi no finansiālā stāvokļa, varēs piedalīties šajā unikālajā piedzīvojumā. Pēc ceļojuma, kas būs piepildīts ar jautru un izglītojošu programmu, daudzu desmitu tūkstošu līdzjutēju skatu pavadīti, Latvijas bērni pievienosies Eiropas labākajiem futbolistiem UEFA EURO 2024 spēles laukumā.

”Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs Mačejs Urbanskis norāda: “Mēs kā “Lidl” priecājamies sadarboties ar UEFA, tādējādi dodot vienreizēju pieredzi arī saviem klientiem Latvijā piedalīties “Lidl Kids Team” programmā. Šādi mēs demonstrējam, ka esam vienā komandā ar saviem klientiem - piedāvājot gan labākās produktu cenas; svaigākos augļus un dārzeņus; dodot viņiem iespēju nokļūt vienā no lielākajiem futbola turnīriem!”

UEFA EURO 2024 turnīrā, kas notiks Vācijā no 2024. gada 14. jūnija līdz 14. jūlijam, Eiropas labākās futbola izlases cīnīsies par Eiropas čempionu godu. Tā kā katrā no turnīra 51 spēles ir pieejamas 22 spēlētāju pavadītāju vietas (11 katrā komandā), tad kopumā vairāk nekā 1100 bērni no valstīm, kurās strādā “Lidl” veikali, šovasar saņems unikālu iespēju gūt neaizmirstamu pieredzi, kļūstot par oficiālajiem turnīra spēlētāju pavadītājiem laukumā.

Aktīvi strādājot vairāk nekā 30 valstīs, “Lidl” lepojas, ka uzņēmumā apvienotas dažādas kultūras. 2023. gadā, publiskojot “Kopā ar Lidl” misiju, “Lidl” direktoru padome nepārprotami apliecināja, ka “Lidl” veicina un pieprasa godīgu, atklātu un uzticamu sadarbību un nepieļauj nevienlīdzīgu attieksmi. Godīgums, vienlīdzīgas iespējas un iekļautība, kas liktas pirmajā vietā, vadīs “Lidl” aktivitātes visas UEFA sezonas garumā.

Dalība “Lidl Kids Team” ir tikai sākums. Šogad “Lidl” vēlas pulcēt miljoniem futbola fanu, lai svinētu šo turnīru – mājās kopā ar ģimeni, ar draugiem vai “Lidl” fanu zonās. Arī Latvija “Lidl” klientiem būs iespēja laimēt četras bezmaksas biļetes uz UEFA EURO 2024 spēlēm. Tāpēc turpiniet uzmanīgi sekot savai “Lidl Plus” lietotnei, lai uzzinātu jaunāko informāciju.

UEFA EURO 2024 norisināsies no 2024. gada 14. jūnija līdz 14. jūlijam desmit Vācijas pilsētās: Berlīnē, Ķelnē, Dortmundē, Diseldorfā, Frankfurtē, Gelzenkirhenē, Hamburgā, Leipcigā, Minhenē un Štutgartē. Vācija tika izvēlēta 17. UEFA Eiropas čempionāta rīkošanai UEFA izpildkomitejas sanāksmē 2018. gada 27. septembrī. Rietumvācija uzņēma 1988. gada turnīru, taču šī būs pirmā reize kopš atkalapvienošanās, kad Vācija rīko UEFA Eiropas čempionātu.

UEFA – Eiropas Futbola asociāciju savienība – ir Eiropas futbola pārvaldes institūcija. Tā ir asociāciju apvienība, pārstāvības demokrātija, un tā ir jumta organizācija 55 nacionālajām futbola asociācijām visā Eiropā. Tās mērķi, cita starpā, ir risināt visus ar Eiropas futbolu saistītos jautājumus, veicināt futbolu vienotības, solidaritātes, miera, sapratnes un godīgas spēles garā, bez jebkādas politikas, rases, reliģijas, dzimuma diskriminācijas vai kāda cita iemesla dēļ, lai aizsargātu Eiropas futbola vērtības, veicinātu un aizsargātu ētikas standartus un labu pārvaldību Eiropas futbolā, uzturētu attiecības ar visām Eiropas futbolā iesaistītajām pusēm un atbalstītu un aizsargātu tās dalības asociācijas, lai nodrošinātu vispārējo Eiropas spēles labklājību.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk