Karte

Nepārtikas produktu piegādes ķēdes pārskatāmība

Mūsu nepārtikas preču piegādātāji

"Lidl" iepērk preces no piegādātājiem visā pasaulē. Savam privāto zīmolu klāstam mēs tieši sadarbojamies ar ražotājiem, lai veicinātu atbildīgāku ražošanas metodi. Lai vienmēr zinātu, kur un kā mūsu izstrādājumi ir ražoti, ir būtiski iepazīt savus uzņēmējdarbības partnerus. Arī mūsu pircēji arvien vairāk pieprasa informāciju par mūsu izstrādājumu izcelsmi un ražošanas metodēm.

Tāpēc mēs cenšamies sniegt atbildes uz šiem jautājumiem, ievērojot arī savu prasību pēc caurredzamības.

Šajā sakarā publicējam attiecīgo piegādātāju sarakstus, kurā minēta informācija par visu mūsu nepārtikas preču klāstu, kur ietilpst tekstilizstrādājumi un apavi, kā arī ilgstošas lietošanas preces, piemēram, rotaļlietas, sporta aprīkojums un dārza mēbeles. Tāpat kā pārējie uzņēmumi šajā nozarē, arī "Lidl" iegūst lielāko daļu nepārtikas preču klāsta no neatkarīgiem ražotājiem Āzijas valstīs, piemēram, Bangladešā un Ķīnā. Neskatoties uz vērā ņemamo progresu un ekonomikas izaugsmi šajās valstīs, sociālie un vides apstākļi nav vienlīdz labi.

Tāpēc mēs īpaši rūpējamies par atzītu obligāto standartu īstenošanu. Piemēram, "Lidl" nodrošina, lai neatkarīgi vietējie eksperti regulāri pārbaudītu visas uzņēmuma zīmolu nepārtikas preču ražošanas iekārtas saskaņā ar atzītiem BSCI vai SA 8000 standartiem, un sistemātiski veic uzlabojumus, kur konstatētas nepilnības.

Mūsu augstie kvalitātes standarti attiecas ne tikai uz "Lidl", bet arī uz mūsu piegādātājiem. Ilgstošu, uzticības pilnu partnerattiecību rezultātā, mēs kopīgi atrodam labākos risinājumus, lai sasniegtu mūsu augsto kvalitātes prasību mērķus. "Lidl" ir svarīga produktu reģionalitāte, jo tikai tā mēs varam izveidot ciešu sadarbību ar piegādātājiem, kas nodrošina to, lai, piemēram, augļi un dārzeņi mūsu veikalos vienmēr būtu īpaši svaigi.

Visi mūsu sadarbības partneri ievēro "Lidl" Rīcības kodeksu. Tajā noteikts, kā mūsu uzņēmums sasniedz augstu kvalitāti sociālā, ekoloģiskā un godīgā ceļā.Daudzi no starptautiskajiem "Lidl" piegādātājiem ir sertificēti saskaņā ar pasaulē atzītie pārtikas standartiem - International Food Standard (IFS), Lielbritānijas mazumtirgotāju asociācijas BRC standartiem, un citiem. Papildus, bioloģisko produktu ražošanā vai godīgas tirdzniecības jomā, ir vajadzīgi īpaši sertifikāti.

Lai nodrošinātu mūsu preču atbilstošu ražošanas procesu, neatkarīgas institūcijas regulāri auditē mūsu piegādātājus.

"LIDL" NEPĀRTIKAS PREČU PIEGĀDĀTĀJI

"LIDL" TEKSTILA PREČU PIEGĀDĀTĀJI