Par Lidl Latvija

Sveicināti "Lidl"

Augstākā kvalitāte par zemāko iespējamo cenu - tāds ir "Lidl" vadošais princips. Kā zemo cenu veikalu tīkls, mēs koncentrējamies uz pamatlietām. Mūsu efektīvie darba procesi un uzticības pilnā sadarbība ar partneriem garantē izcilu cenas un kvalitātes attiecību labi pārdomātam preču klāstam.

"Lidl" klienti var būt droši, ka mūsu produkti vienmēr atbildīs "Lidl" kvalitātes un svaiguma prasībām. Mūsu darbinieki nepārtraukti strādā pie tā, lai klientu ikdienas iepirkšanās process pie mums būtu pēc iespējas vienkāršāks. Mēs apzināmies savu atbildību pret darbiniekiem un darījumu partneriem, kā arī pret apkārtējo vidi un sociālās atbildības jomu.

Kā daļa no "Schwarz" grupas, kas bāzēta Nekarzulmā (Vācijā), mēs esam viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Eiropā un pasaulē.

"Lidl" logo

Visi mūsu jaunumi - mediju centrā

"Lidl" mediju centrs piedāvā mūsu svarīgākās ziņas. Šeit apkopota visa informācija un kontaktinformācija masu mediju pārstāvjiem. Informācijas meklētājs ļaus vienkārši un ātri atrast preses relīzes, fotoattēlus un video materiālus par mūsu uzņēmumu.

Māte ar bērnu un iepirkumu maisiņu

Uzņemamies atbildību - drošai nākotnei

Mūsu mērķis ir jau šodien strādāt labākai rītdienai. Ilgtspēja mums, pirmkārt, nozīmē sava korporatīvā kvalitātes solījuma pildīšanu katru dienu. Sociālā atbildība; godīga tirdzniecība; ilgtspējīgi produkti - tas viss stabili balstās mūsu darba procesos.

"Lidl" uzņemamas ekonomisku, sociālu un ekoloģisku atbildību, ik dienas strādājot pie tā, lai pilnveidotu sevi un mūsu uzņēmējdarbības modeli, sagatavojot mūsu uzņēmumu drošai nākotnei. Ko tieši tas nozīmē, un ko mēs darām? 

Darbā

Spēcīgs uzņēmējdarbības modelis un iekšējā kultūra - tāds ir "Lidl"

"Lidl" panākumu pamatā ir vienkāršība un resursus taupoši sistēmu procesi. Mūs raksturo dinamisks ikdienas darbs, augsti sasniegtie rezultāti un godīga attieksme vienam pret otru. Mēs vienlīdz atbildīgi izturamies pret saviem darbiniekiem, apkārtējo vidi un sabiedrību. Skaidras vadlīnijas un spēcīga korporatīvo vērtību sistēma ir pamats mūsu iekšējai darbībai un sadarbībai ar ārējiem partneriem. Vairāk par "Lidl" vērtībām, vadlīnijām un uzņēmuma attīstību lasi zemāk.

Dārzeņi un augļi

Mūsu preču klāsts - augsta kvalitāte visiem

Svaigums un kvalitāte par zemāko iespējamo cenu - un tā katru dienu! Saviem klientiem mēs cenšamies piedāvāt viegli uztveramu preču klāstu, bet nedēļas akciju ietvaros - aizraujošu produktu izvēli.

Sākot ar svaigiem pārtikas produktiem, starptautiski populārām precēm, vietējām delikatesēm un beidzot ar tekstilizstrādājumiem un sadzīves precēm - mūsu klienti var izvēlēties sev nepieciešamo no pazīstamu zīmolu un augstu atzinību guvušu "Lidl" privāto zīmolu produktiem. Vietējie un sezonālie produkti papildina mūsu ikdienas preču klāstu. Vairāk par mūsu precēm un kvalitātes politiku lasi zemāk.

Darbinieki loģistikas centrā

Tava karjera "Lidl"

Vēlies pievienoties mūsu komandai? Ar prieku ķeries pie darba, izrādi iniciatīvu un uzņemies atbildību? Tad pie mums būsi īstajā vietā!

Mūsu darbinieki katru dienu iegulda savus spēkus, lai nodrošinātu veiksmīgu "Lidl" darbu. Mēs visi dinamiski strādājam kopā; esam mērķēti uz rezultātu, lai sasniegtu augstu servisa kvalitāti, un turpinātu "Lidl" panākumu stāstu.

Kā daļa no starptautiska uzņēmuma, mēs varam Tev piedāvāt iespējas dažādās profesijās. Mūsu panākumi balstās uz darbu pievilcīgos apstākļos un savstarpējā cieņā vienam pret otru.

"Lidl" veikala ieeja

"Lidl" nekustamie īpašumi – individuāli piemēroti un ļoti efektīvi

Vienalga, vai tā ir mazpilsēta vai metropole - "Lidl" visur piedāvās pareizo veikala konceptu. Mūsu plašā pieredze, kas gūta no vairāk nekā 11 550 "Lidl" veikaliem un 200 loģistikas centriem visā pasaulē, ļāvusi mums kļūt par ekspertiem, kas katru veikalu piemēro konkrētajai vietai. Mēs esam elastīgi, un cenšamies mūsu ēkas iekļaut apkārtējā vidē.