“Lidl” kļuvis par galveno sponsoru “Lidl-Trek” komandai UCI riteņbraukšanas pasaules čempionātos

Paplašinot atbalstu riteņbraukšanas sacensībām, “Lidl” kļuvis par UCI čempionāta “Lidl-Trek” komandas galveno sponsoru un stratēģisko partneri. Ilgtermiņa partnerība ar vienu no vadošajām starptautiskajām riteņbraukšanas komandām sāksies 2023. gada 30. jūnijā sieviešu “Giro d'Italia” sacensībās un 2023. gada 1. jūlijā vīriešu “Tour de France” riteņbraukšanas sacensībās.

30.05.2023 | Rīga

Logos

Šī ir vispiemērotākā partnerība - divi starptautiski zīmoli, kurus vieno apņemšanās sasniegt rezultātus. “Lidl” un “Trek” ir vērienīgi plāni: izveidot pasaules līmeņa riteņbraukšanas komandu, kas aizrauj un iedvesmo riteņbraukšanas līdzjutējus, nākamo sieviešu un vīriešu čempionu paaudzi, kā arī pārējos riteņbraucējus. Abi partneri pievērsīs uzmanību ne tikai sportistu panākumiem, bet arī veselībai, tostarp vingrošanai un sportam, kā arī apzinātam uzturam. Abiem uzņēmumiem ir būtiski svarīgi veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kas ir daļa no to sociālās atbildības.

“Mēs vēlamies būt paraugs ilgtspējīgai riteņbraukšanai. Tāpēc mēs ar prieku atbalstām spēcīgu, daudzveidīgu komandu, kurā ir labākie starptautiskie atlēti. Esam pārliecināti, ka veselīgs uzturs un aktīvs dzīvesveids, ko veido sports un fiziskās aktivitātes, stiprina cilvēku labklājību. Tāpat kā mūsu produkti ir pieejami ikvienam, arī riteņbraukšana ir sports ikvienam un piemērots ikvienam, kurš vēlas būt aktīvāks ikdienā. Mēs vēlamies dalīties ar šo vēstījumu ar pēc iespējas vairāk cilvēkiem,” saka Jerūns Bals (Jeroen Bal), “Lidl International” valdes loceklis.

“Daļa no mūsu misijas ir nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu mūsu klientiem, un ir skaidrs, ka “Lidl” domā tāpat,” norāda “Trek” prezidents Džons Bērks (John Burke). "Mēs ceram uz ciešu sadarbību, lai izveidotu labākās velosipēdistu komandas pasaulē, kā arī iedvesmotu vairāk cilvēku izmantot velosipēdus.”

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk