Sarkandaugava ar prieku sagaida “Lidl” veikala atvēršanos

Nu jau 26. “Lidl” veikals Latvijā šorīt 7.30 tika atklāts Rīgas Sarkandaugavas apkaimē, Duntes ielā 25. Jaunais veikals izvietots Sarkandaugavas senupes piekrastē, un ir ērti sasniedzams kā no Duntes ielas, tā no Ganību dambja puses, kur izbūvēts pilnīgi jauns satiksmes tiltiņš.

24.08.2023 | Rīga

atklāšana

Gandrīz 10 miljoni eiro, kas investēti Sarkandaugavas “Lidl” veikala projektā, sevī iekļauj ne tikai veikala ēkas būvdarbus, bet arī gandrīz 800 000 eiro industriāli piesārņotās grunts un gruntsūdeņu sanācijas darbiem, pilnīgi jauna satiksmes tilta uzcelšanu par 780 000 eiro, kā arī apkārtējās vides un satiksmes infrastruktūras modernizācijas darbus.

Jau tradicionāli, ka pie “Lidl” veikaliem pirms atklāšanas veidojas nepacietīgu klientu rinda. Arī Sarkandaugavā pirmā kliente ar dēlu veikala atvēršanu gaidīja jau no plkst. 2:22, un tāpēc saņēma “Lidl” dāvanu karti 30 eiro vērtībā. Kopumā pirmie trīs klienti īpašās dāvanu kartes 30 eiro vērtībā.

“Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotāji šodien var būt priecīgi ne tikai par jauno “Lidl” veikalu, kas turpmāk tiem dos iespēju ievērojami ietaupīt iepērkoties, bet arī par vēl vienu modernu un sakārtotu sabiedriskās vides telpu,” saka “Lidl Latvija” reģionālais vadītājs Ģirts Upenieks.   

Sarkandaugavas “Lidl” veikals:   

Darba laiks

7.30 - 22.00 Pirmdienās – sestdienās
8.00 - 22.00 Svētdienās

Veikala ēkas izmērs

2074 kv.m.

Tirdzniecības zāles platība

1432 kv.m.

Jauno apstādījumu apjoms

Iestādīti 279 krūmi un košumkrūmi, tai skaitā 40 Himalaju bērzi, 112 starainās irbulenes un 68 bērzlapu spirejas.

Auto vadītāju ērtībām

124 stāvvietas. 
6 stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
2 stāvvietas ģimenēm.

Velosipēdistu priekam

24 tērauda statīvi drošai velosipēdu pieslēgšanai.

Klientu ērtībām

Divi depozīta taromāti, kurus DIO atzinis par klientiem draudzīgākajiem Latvijā.
Dažādu izmēru iepirkumu ratiņi, t.sk. bērniem, zīdaiņu groziņiem un cilvēkiem ratiņkrēslos.
Tualetes un zīdaiņu pārtīšanas telpas.

Zaļākai pasaulei

Paaugstināts ēkas siltumefektivitātes līmenis. Centralizēta gaisa ventilācijas kontroles sistēma. Mūsdienīgs un elektrību taupošs LED apgaismojums iekštelpās un pagalmā.
Ēkas apkurei, apgaismošanai un ventilēšanai 100% tiek iepirkta un izmantota vienīgi Latvijā iegūta atjaunīgā “zaļā elektrība”.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 29 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk