“Lidl” dzimšanas dienas BMW vinnē tukumnieks

Atzīmējot savu otro dzimšanas dienu Latvijā, “Lidl” visu oktobri aktīvi savā lietotnē “Lidl Plus” organizēja jubilejas loteriju, lai kādam no saviem laimīgajiem klientiem dotu iespēju vinnēt pilnīgi jaunu BMW X1 automobili.

03.11.2023 | Rīga

BMW loterija

Starp daudzajiem “Lidl Plus” lietotnē reģistrētajiem pircēju čekiem laimīgākais izrādījās Gatis Drelings no Tukuma novada. Šodien loterijas uzvarētājs draugu atbalstīts Rīgā saņēma savu jauno BMW.

Jaunā auto atslēgas pasniedzot, “Lidl Latvija” reģionālais izpilddirektors Manuels Grubmillers (Manuel Grubmüller) teica: “Man ir ļoti liels prieks šodien apsveikt laimīgo uzvarētāju un tiešām lieliski, ka “Lidl Latvija” savā dzimšanas dienas mēnesī varēja svētku sajūtu sagādāt arī mūsu klientiem. Iepirkšanās “Lidl” vienmēr ir patīkamu pārsteigumu pilna, un šoreiz šis pārsteigums ir BMW auto. Ceru, ka tā bagāžnieks bieži būs pilns ar mūsu precēm.”

“Kad “Lidl” man piezvanīja un paziņoja, ka esmu laimējis loterijas galveno balvu, es neticēju savām ausīm un, ja nemaldos, pirmais, ko pateicu, bija “Jūs nejokojat?”. Loterijās parasti nepiedalos, tomēr šoreiz piedalīties bija tik vienkārši, jo bija jāizmanto tikai “Lidl Plus” lietotne un balvas šķita iespaidīgas, taču patiešām neiedomājos, ka es varētu laimēt mašīnu,” atzīst Gatis Drelings.

Kā teica laimīgais uzvarētājs, viņš oktobrī iepircies Tukuma “Lidl” veikalā. “Lidl” rīkotajā dzimšanas dienas loterijā viņš piedalījās pirmo reizi, un tā arī ir izrādījusies veiksmīgā. Gatis Drelings “Lidl” veikalā parasti iepērkas reizi mēnesī, jo tas atrodas 20 kilometrus no dzīvesvietas, taču piedāvātais produktu klāsts liek atgriezties vēl un vēl. No veikala plašā klāsta Gatis vislabprātāk izvēlas dažādus Latvijas produktus, kā piemēram, cāļu stilbiņus, svaigus zaļumus un kartupeļus.

Kā ziņots, “Lidl” loterija norisinājās visu oktobri, un tās laikā varēja vinnēt “Circle K” dāvanu kartes 500 EUR vērtībā, “Novatours” ceļojumus uz Turciju divām personām un “Lidl” dāvanu kartes 100 EUR vērtībā.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk