“Lidl” zīmola apavu un apģērbu kolekcija tagad arī Latvijā!

Karstākos “Lidl” fanus noteikti iepriecinās ziņa, ka jau 27. februārī Latvijas “Lidl” veikalos pirmo reizi tiks piedāvāti “Lidl” zīmola apavi un apģērbs.

24.02.2023 | Riga

apvi

Produktu klāstā būs - vairāku modeļu sporta apavi, sporta zeķes, apakšveļa vīriešiem un cepures – šī būs iespēja ietērpties “Lidl” krāsās no galvas līdz kājām, ļaujot demonstrēt savu piederību mazumtirgotāja atbalstītāju pulkam.

“Lidl” kolekcijas produktu pieejamība visiem klientiem netiek garantēta, un citās Eiropas valstīs šīs preces tika izpirktas dažu stundu laikā, tādēļ arī Latvijā tās varētu pietikt tikai pašiem azartiskākajiem “Lidl” faniem.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk