29. jūnijā Rīgas klusajā centrā “Lidl” atklās savu 25. veikalu

Rīgas Klusā centra un strauji augošās Skanstes ielas apkaimēs dzīvojošos un strādājošos rīdziniekus neapšaubāmi iepriecinās ziņa, ka jau 29. jūnijā plkst. 7.30 Rīgā, Sporta ielā 10 tiks atklāts jaunākais, pēc skaita nu jau divdesmit piektais “Lidl” veikals Latvijā.

19.06.2023 | Rīga

veikala ēka

Sporta ielas 10 “Lidl” veikala un ātrās ēdināšanas restorāna kompleksa projektēšanu veica  “Diānas Zalānes biroja” arhitektes, bet būvdarbus īstenoja SIA “Newcom construction” speciālisti.

“Lidl” projekts Sporta ielā 10 īstenots bijušajā industriālajā un dzelzceļa teritorijā, sakārtojot, sakopjot un atgriežot to aktīvā pilsētas ikdienas dzīves apritē. Jaunais “Lidl” metropoles veikals rotājas ar gaišu dekoratīvo ķieģeļu mūrējumu un plaši stiklotu fasādi, kamēr ātrās ēdināšanas restorāna ēkai piešķirts tumšāks, ar koka elementiem rotāts izskats.

Par “Lidl” līdzekļiem šeit pievilcīgi labiekārtota un apzaļumota veikala tuvākā apkārtne – uzlabota kājāmgājēju, velobraucēju  un autobraucēju izmantotā  infrastruktūra. Teritoriju ap veikalu zaļāku darīs vairāk nekā 450 jauni koku lielstādi un košumkrūmi, kas šeit iestādīti gandrīz 21 tūkstoša eiro vērtībā.

Atklāšanas dienā “Lidl” klientus iepriecinās laimes rats ar nelielām balviņām, bet pirmās četras nedēļas pēc atklāšanas vienīgi šeit tiks piedāvātas atlasītas preces par īpaši izdevīgām cenām. Veikala klienti varēs rēķināties ar 90 bezmaksas autostāvvietas minūtēm, lai pilnvērtīgi un nesteidzīgi izbaudītu iepirkšanos Rīgas jaunākajā “Lidl”.

Blakus veikalam savas durvis vienlaikus vērs arī jaunuzbūvētais “Burger King” ātrās ēdināšanas restorāns, kas atklāšanas dienā būs parūpējies par īpašiem piedāvājumiem saviem klientiem.

Kopējās Sporta ielas 10 projektā veiktās investīcijas tiks publiskotas veikala atklāšanas dienā 29. jūnijā.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk