Decembra sākumā “Lidl” Rīgā atklās divus veikalus - Teikā un Ziepniekkalnā

Turpinot sava veikalu tīkla paplašināšanu Latvijā, mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” decembrī Rīgā atklās divus jaunus veikalus.

29.11.2021 | Rīga

Lidl logo

2. decembrī plkst. 7.00 durvis vērs jaunais veikals Teikā, Brīvības gatvē 254, kas būs pirmais divstāvīgais “Lidl” metropoles koncepta veikals Latvijā. Tas strādās “zaļajā režīmā”, un veikala darba laiks katru dienu būs no plkst. 7.00 - 23.00. Veikala būvniecībā un attīstībā “Lidl” ieguldījis ap 8 miljoniem eiro.

Savukārt 9. decembrī plkst. 7.00 Valdeķu ielā 39a tiks atklāts pirmais “Lidl” veikals Ziepniekkalnā. Šis veikals būs daļa no jaunā tirdzniecības centra, kura attīstītājs ir “VPH Latvija”. “Lidl” šeit nomā jaunuzbūvētu veikala ēku, kas uzcelta pilnībā ievērojot visus “Lidl” veikalu būvstandartus. Tā kā šī veikala tirdzniecības zāles platība ir zem 1500 kv.m., Valdeķu ielas “Lidl” veikals strādās “sarkanajā režīmā”.

“Mēs ikdienā saņemam daudz pozitīvu atsauksmju no klientiem, kas jau apmeklējuši pirmos  piecpadsmit veikalus, kurus oktobrī atvērām desmit Latvijas pilsētās. Daudzi arī jautā - kad viņu apkaimē tiks atvērts “Lidl” veikals? Tādēļ šodien prieks paziņot par vēl diviem jauniem veikaliem - Teikā un Ziepniekkalnā, kuri, ceru, palīdzēs sarūpēt visu nepieciešamo svētku sajūtai un galdam,” saka Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas vadītāja.

Abos jaunajos “Lidl” veikalos kopumā radītas vairāk nekā 100 darbavietas, kurās strādājošie saņem nozarē augstāko atalgojumu, kā arī citus labumus, tai skaitā, veselības apdrošināšanu jau pēc pirmajiem trim nostrādātajiem mēnešiem. Veikalu komandas izgājušas ilgstošu un rūpīgu apmācību procesu, kas arī tika pilnībā apmaksāts.

Par veikalu Brīvības gatvē 254

Gaišā, divstāvīgā “Lidl” metropoles koncepta veikala ēka iezīmē jaunu posmu modernu un ilgtspējīgu veikalu ēku celtniecībā. Salīdzinošā nelielā zemes platība, kas nepieciešama metropoles veikala uzcelšanai, padara to lieliski iederīgu Teikas blīvajā apbūvē. Veikala celtniecības laikā tika sakārtota un apzaļumota bijusī industriālā teritorija, kas ilgus gadus stāvēja tukša un neapsaimniekota. Līdzīgi kā daudziem “Lidl” veikaliem Eiropā, ēkas jumts ir apstādīts ar izturīgiem sukulentiem, kas veidos savdabīgu “zaļo saliņu”, veicinot jumta dzesēšanu vasarā. Teikas veikals, kā visi “Lidl” veikali Latvijā, izmanto vienīgi 100% vietējo “zaļo elektrību”, ko ražo “Latvenergo”.

Jaunais “Lidl” veikals Teikā būs ērti sasniedzams kājāmgājējiem, velosipēdistiem un autobraucējiem. Divstāvīgā “Lidl” metropoles veikala koncepts paredz, ka daļa klientiem paredzēto autostāvvietu atrodas ēkas pirmajā stāvā. Ienākot veikalā, klientus sveiks gaišs vestibils ar lieliem fasādes logiem. Lēzens eskalators visus ērti nogādās uz plašo tirdzniecības zāli ēkas otrajā stāvā. Cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērnu ratiņiem ir izbūvēts speciāls lifts, kas ļaus tiem droši nokļūt tirdzniecības zālē. Vairāk par divstāvīgo “Lidl” metropoles koncepta veikalu var uzzināt: https://www.realestate-lidl.lv/lv/location_15467/metropoles-veikals

Īpaši domājot par velosipēdistu drošību, veikala izbūves laikā Brīvības gatvē 254 īstenota virkne satiksmes drošības pasākumu:  

  • No Brīvības gatves teritorijā iebraucošo automobiļu ātrumu samazinās horizontāls valnis.
  • Veloceliņš un gājēju ietve izbūvēti vienā līmenī ar auto brauktuvi, tā norādot, ka auto šeit nav priekšroka.
  • Veloceliņa posms pie veikala iekrāsots košā un labi pamanāmā sarkanā krāsā.
  • Auto izbraukšanu no veikala teritorijas palēninās “guļošais policists”, bet redzamību uzlabos sfēriskais spogulis. 

Abu jauno veikalu atklāšana ir daļa no “Lidl” veikalu tīkla paplašināšanas stratēģijas, kas Latvijā aizsākās 2021. gada 7. oktobrī ar 15 veikalu vienlaicīgu atklāšanu Rīgā un reģionu pilsētās. Veikalu atklāšana notiks arī turpmāk. “Lidl” ir atnācis, lai paliktu Latvijā, un jaunie veikali vienmēr tiks atklāti vietās, kas ir īpaši izdevīgas klientiem.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk