“Lidl” pārsteidz Ķengaragu – sāk kursēt bezmaksas busiņš!

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, “Lidl” no 3. jūnija sācis piedāvāt vismaz Rīgā vēl neredzētu pakalpojumu – bezmaksas busiņu Ķengaragā. Jaunais busiņš katru dienu no 10.00 līdz 15.00 veiks regulārus reisus pa Latgales ielas “Lidl” tuvāko apkaimi, tādējādi atvieglojot klientiem ceļu uz savu iecienītāko veikalu, izvairoties no vasaras karstās saules vai negaisa nestajām lietusgāzēm.

05.06.2024 | Ķengarags

buss pie veikala

Jaunais “Lidl” busiņš pilno maršruta apli veic apmēram 30 minūtēs, pieturot esošajās sabiedriskā transporta pieturvietās: “Lidl” veikals – Višķu ielas pietura – 15. trolejbusa galapunkts – Šķirotavas stacija – Ikšķiles iela – Latgales iela – “Lidl” veikals.

Kā stāsta Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas vadītāja, šis ir labas gribas žests rūpēs Latgales ielas 414 “Lidl” veikala klientiem: “Ir zināms, ka Rīgas domei Ķengaragā ir nākotnes plāni par tramvaja līnijas pagarināšanu, kuras galapunkts būs pavisam netālu no mūsu veikala. Taču vismaz šovasar mēs būsim tie, kas parūpēsies par to, lai jau padzīvojušajiem cilvēkiem nav jāpārkarst saulē vai jāizmirkst lietū, ar kājām veicot tālo ceļu pēc pārtikas.”

Koši dzeltenajā busiņā ir vietas 19 pasažieriem, tāpēc “Lidl” aicina to primāri izmantot tiem cilvēkiem, kam nokļūšana uz veikalu ir apgrūtināta. Busiņā ir arī gaisa kondicionieris, lai karstajās vasaras dienās braukšana būtu ērta un uzmundrinoša.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk