Drīz sāksies Ķengaragā pirmā “Lidl” veikala būvniecība

Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu Rīgā, mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” jau tuvākajās dienās uzsāks būvlaukuma sagatavošanas darbus jauna veikala būvniecībai Prūšu ielā 1, kur atradīsies Ķengaragā pirmais “Lidl” veikals. Tiek plānots, ka jaunais “Lidl” veikals durvis klientiem vērs 2023. gadā. Jaunās veikala ēkas un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas projektu izstrādāja SIA “DUAL Arhitekti”.

02.02.2022 | Rīga

Prūšu 1 vizualizācija

“Mums ir lieliskas ziņas visiem Ķengaraga iedzīvotājiem – jau tuvākajās dienās Prūšu ielā 1 sāksies darbi pie “Lidl” veikala ēkas būvniecības. Būvdarbu pirmajā fāzē nojauksim šeit pašlaik esošo nefunkcionējošo ēku. Mēs sakārtosim šīs teritorijas infrastruktūru un apkārtējo vidi, īstenojot plašus veikala teritorijas apzaļumošanas darbus. Jaunais “Lidl” veikals uzlabos izdevīgas un kvalitatīvas iepirkšanās izvēles Ķengaraga iedzīvotājiem,” stāsta Dana Hasana, “Lidl Latvija” Komunikācijas departamenta vadītāja.

“Lidl” veikala ēka Prūšu ielā 1 būs gandrīz 2300 kvadrātmetrus liela ar vairāk nekā 1400 kvadrātmetrus plašu un gaišu tirdzniecības zāli. To papildinās aptuveni 300 kvadrātmetrus plašas komercplatības, kas paredzētas iznomāšanai.

Par saviem līdzekļiem “Lidl” šeit pārbūvēs ielas posmu pie veikala, tiks ierīkota jauna gājēju pāreja un izveidota papildjosla drošai iebraukšanai veikala teritorijā.

Jaunā veikala apkārtnes apzaļumošanai “Lidl” plāno iestādīt gandrīz 500 košumkrūmus un koku lielstādus, tai skaitā dekoratīvās priedes, skābaržus un pīlādžus. Klientu ērtībai tiks izveidota plaša stāvvieta 140 automašīnām. Šeit paredzētas stāvvietas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ģimenēm, un droši velo statīvi velosipēdu lietotājiem. Elektroauto īpašnieki varēs izmantot uzlādes punktu, kas vienlaikus apkalpos divas automašīnas.

Kā atbildīgs vietējās biznesa vides dalībnieks, “Lidl” uzņemas atbildību pret sabiedrību un apkārtējo vidi. Tādēļ arī “Lidl” veikals Ķengaragā būs energoefektīvs un izmantos vienīgi 100% vietējās izcelsmes “zaļo elektrību”.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 000 veikaliem un 200 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir 21 veikals 12 Latvijas pilsētās. Uzņēmuma loģistikas centrā, veikalos un birojā strādā ap 2000 kolēģu liela komanda.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk