Pirmās “Lidl” dzimšanas dienas loterijas galvenā balva dodas uz Meņģeli

“Lidl”, kas īsā laikā kļuvis par vienu no populārākajiem mazumtirgotājiem Latvijā, visu oktobri plaši atzīmēja savu pirmo dzimšanas dienu. “Lidl” klienti ar saviem iepirkumu čekiem varēja piedalīties jubilejas loterijā, ar galveno balvu BMW X1. Sīvā konkurencē starp vairāk nekā 170 000 reģistrētajiem čekiem laimīgā loze ir kritusi Ilgonim Lapiņam no Meņģeles. Šodien loterijas uzvarētājs radinieku un draugu pavadībā saņēma sava jaunā auto atslēgas.

05.11.2022 | Rīga

Apbalvošana

Ilgonis savu pirkuma čeku reģistrēja oktobra pašās pēdējās dienās, jau tuvu loterijas termiņa beigām, pēc iepirkšanās Jēkabpils “Lidl” veikalā. Tas nebūt nav viņa tuvākais ikdienas veikals, tāpēc viņš pamanīja iespēju piedalīties loterijā. Jau pāris dienas vēlāk atskanēja zvans no “Lidl” ar pārsteidzošo jaunumu par uzvaru loterijā.

“Sākumā neticēju, jo tagad jau visādi telefonu krāpnieki savairojušies, bet tagad tiešām redzu, ka esmu vinnējis. Draugi teica, lai piereģistrēju to čeku, bet es jau pats īsti neticēju, ka tur būs kāds vinnests. Man pavisam nesen bija dzimšanas diena, tā ka šī ir vēl viena brīnišķīga dāvana,” savu prieku nevarēja noslēpt uzvarētājs. “Tagad tikai jāiemācās visas pogas un funkcijas jaunā auto displejā, lai varu droši braukt.”

Ilgonis ikdienā aizraujas ar dabas skatu un ziedu fotografēšanu, kā arī ir aktīvs kantrī mūzikas cienītājs. Jaunais BMW ļaus viņam biežāk un ērtāk doties ikdienas izbraukumos, lai atrastu un iemūžinātu savās fotogrāfijās brīnišķīgos Latvijas dabas skatus, augus un puķes.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā, nodarbinot ap 376 000 cilvēku. 

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 26 veikali 12 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk