“Lidl Plus” digitālā lietotne jau katram trešajam pilngadīgajam Latvijas iedzīvotājam

Pēc pirmā darbības gada Latvijā “Lidl Plus” digitālā lietotne jau ir viena no visvairāk lejuplādētākajām lietotnēm valstī. Lejuplāžu dati uzrāda, ka vidēji katram trešajam pilngadīgajam Latvijas iedzīvotājam viedtālrunī ir “Lidl Plus” lietotne, un tās lietošana ir plaši izplatīta visās vecuma grupās.

08.02.2024 | Rīga

telefons rokā

Atgādinām, ka “Lidl Plus”, kas kalpo kā “Lidl” digitālā klientu lojalitātes karte, Latvijā ir aktīva kopš 2023. gada janvāra.

“Šī starptautiski veidotā “Lidl” klientu lojalitātes lietotne, radīta, lai atvieglotu mūsu klientu iepirkšanos. Tā mums ļauj aktīvi informēt klientus par visiem jaunākajiem piedāvājumiem un atlaidēm viņu primārajā ikdienas komunikācijas platformā - viedtālrunī,” stāsta “Lidl Latvija” valdes loceklis Nikola Balabans.

“Šogad strādāsim pie tā, lai īpašo piedāvājumu gan no “Lidl”, gan no mūsu sadarbības partneriem kļūtu arvien vairāk. Redzam, ka 2023. gadā iepērkoties lietotne tiek noskenēta jau vairāk nekā 60% pirkumu, tāpēc 2024. gadā mūsu mērķis ir palielināt lietotnes izmantošanas procentu pie kases, lai pēc iespējas lielāks mūsu klientu skaits izbaudītu dažādos “Lidl Plus” atlaižu piedāvājumus,” uzsver N. Balabans.

“Lidl Plus” daudziem Latvijas iedzīvotājiem palīdzēja pārvarēt 2023. gada inflācijas vilni, un ir padarījusi iepirkšanos krietni interesantāku. Piemēram, 2023. gada nogalē vairāk nekā 45 000 reģistrēto lietotāju piedalījās “Deluxe” tematiskajā loterijā.

Lietotnē katru dienu var atrast izdevīgus kuponu piedāvājumus, piedalīties “Kupons Plus” iepirkšanās mērķu programmā, pēc pirkuma saņemt “Skrāpē Plus” kuponu kartīšu pārsteigumu piedāvājumus, kā arī izmantot “Lidl” sadarbības partneru dažādos atlaižu piedāvājumus. Tas viss ir neiespējami vecmodīgajās plastikas klientu kartēs.      

“Lidl Plus” atlaižu piedāvājumus iespējams izmantot, iepērkoties arī ārvalstu “Lidl” veikalos, vienīgais kas klientam jāizdara – lietotnes iestatījumos jāizvēlas attiecīgā valsts, un jāaktivizē piedāvājumu kuponi. Vairāk par lietotni: https://www.lidlplus.lv

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk