“Lidl” publisko Jelgavas otrā veikala atklāšanas datumu

Noslēdzoties būvdarbiem, kuru laikā veikta ne tikai veikala ēkas celtniecība, bet arī, rūpēs par apkārtējo vidi, īstenota iepriekš piesārņotās grunts attīrīšana, krustojuma satiksmes plūsmas modernizācija, kā arī jauna veloceliņa un gājēju ietves izbūve, “Lidl Latvija” informē, ka savu otro veikalu Jelgavā atklās 15. februārī plkst. 7.30.

02.02.2024 | Jelgava

Jelgavas otrais veikals

Jau tradicionāli, pirmajiem trim veikala atklāšanu gaidošajiem klientiem tiks pasniegtas pateicības dāvanu kartes 30 EUR vērtībā.

Jaunais “Lidl” veikals atrodas Dobeles šosejā 45A, un ir apmēram 2400 kv.m. liela ēka ar gandrīz 1420 kv.m. plašu tirdzniecības zāli. Veikala ēku projektēja SIA “Acitektura”, bet būvdarbus veica “Jēkabpils PMK”. Par “Lidl” līdzekļiem, investējot vairāk nekā 250 000 eiro, paplašināts krustojums, izbūvējot jaunas pagrieziena joslas; izveidots ielu apgaismojums. Vēl gandrīz 82 000 eiro ieguldīti jauna veloceliņa un gājēju ietves izbūvē apmēram 300 metru garumā. Apkārtējās teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai iestādīti gandrīz 480 dažādi košumkrūmi un koku lielstādi vairāk nekā 100 000 eiro vērtībā. Veikala klientu ērtībai izveidota auto stāvvieta ar 135 stāvvietām.

Jaunais Dobeles šosejas “Lidl” veikals būs daudz tuvāks Jelgavas centrālās daļas, kā arī Satiksmes ielas mikrorajona un Ģintermuižas iedzīvotājiem, nodrošinot viņiem labāku iespēju iepirkties lētāk un kvalitatīvāk. 

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk