“Lidl” taromātos pieaug ziedojumi vientuļo senioru aprūpei

2024. gada 1. ceturksnī, lai palīdzētu vientuļiem un aprūpējamiem senioriem Latvijas Samariešu apvienības labdarības projektā “Vecums nav vientulība”, “Lidl” veikalu taromātos ir saziedoti gandrīz 9000 eiro.

25.04.2024 | Rīga

taromāti

Tas ir par 16% vairāk nekā 2023. gada 1. ceturksnī, tādējādi Latvijas Samariešu apvienība spēs sniegt pilnvērtīgāku palīdzību vēl vairāk senioriem visos Latvijas novados.

“Mēs redzam, kā šis labdarības projekts veicina empātiju pret vecāko paaudzi daudzās ģimenēs un sabiedrībā kopumā. Dzirdam stāstus, kā bērni iesaistās taras ziedošanā – viņi uzdod jautājumus, un ģimenē raisās sarunas par labiem darbiem un tiem, kuriem nepieciešams mūsu atbalsts. Vientuļie seniori ir no sirds pateicīgi ikvienam taras ziedotājam – mazam un lielam, jaunam un vecam,” uzsver Andris Bērziņš, Latvijas Samariešu apvienības vadītājs.

Ar ziedotās naudas palīdzību seniori tiek iepriecināti ar ikdienā nepieciešamajām higiēnas precēm, pārtiku un sadzīves lietām. Daļa ziedoto līdzekļu tiek novirzīta mobilā aprūpes busiņa remontam, lai tas var veikt izbraukumus pie senioriem, nodrošinot tiem friziera un siltas dušas pakalpojumus.

2023. gadā kopumā “Lidl” klienti vientuļo un maznodrošināto senioru atbalstam taromātos saziedoja 31 tūkstoti eiro, Samariešu apvienībai nodrošinot iespēju palīdzēt vairāk nekā 1000 senioriem visā Latvijā.

“Vislabākais apliecinājums tam, ka pirms pusotra gada mēs izdarījām pareizu izvēli un ar taromātu ziedojumiem sākām atbalstīt tieši šo projektu, ir senioru prieks par saņemtajām rūpēm. Ziedojot pat nelielas summas, kas ērti un vienkārši izdarāms veikalā, mēs varam palīdzēt vienai no neaizsargātākajām Latvijas sabiedrības daļām – vientuļiem padzīvojušajiem ļaudīm. Mēs no sirds esam priecīgi un pateicīgi visiem mūsu klientiem par iesaisti un atbalstu,” saka Dana Hasana, “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas departamenta vadītāja.

Taromātos ziedotie līdzekļi tiek izmantoti pēc reģionālā principa – tā, lai ziedojumus no konkrētā veikala saņem apkārtējā reģiona sirmgalvji, ziedotāju novadnieki.

Ziedot depozīta naudu Samariešu apvienības aprūpēto vientuļo senioru atbalstam ir pavisam vienkārši – nododot savu taru visos “Lidl” veikalu taromātos, naudas izmaksas iespējas vietā uz ekrāna jāizvēlas podziņa “Ziedot”. Projekts “Vecums nav vientulība” automātiski saņems šo summu.

Par "Lidl"

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmas pilsētā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 350 veikaliem un 225 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” tika izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir jau 30 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Mediju kontaktiem

Korporatīvās Komunikācijas departaments
pr@lidl.lv

Kategorijas


Padalies tālāk

Skatīt vairāk