Lidl Store

Par uzņēmumu

picture

Par Lidl

Mēs esam veiksmīga pārtikas veikalu ķēde, kura jau vairāk nekā 40 gadus turpina paplašināties visā Eiropā. Šobrīd mēs strādājam 30 pasaules valstīs un piedāvājam augstākās kvalitātes pārtikas un nepārtikas produktus par iespējami zemākajām cenām vairāk nekā 10 000 veikalos 30 valstīs.

picture
picture

Augstākā kvalitāte par zemāko iespējamo cenu

Mēs piedāvājam mūsu klientiem svaigus augstas kvalitātes produktus par zemāko iespējamo cenu. Visus mūsu darbiniekus vieno kopīga vīzija – radīt ērtu iepirkšanās vidi mūsu klientiem, kas atvieglo ikdienas iepirkšanos.

picture

Mūsu DNS

Mēs piedāvājam preces par zemām cenām un esam vienkārši un tieši. Mūsu augstā snieguma pamatā ir skaidri darbības procesi, kas reizē veicina ilgtspējīgu attīstību. Dinamiska darbība, no tās izrietoši lieliski rezultāti un godīga savstarpēja attieksme – tāds ir darbs Lidl jebkurā valstī. Mūsu panākumu atslēga ir motivēti darbinieki un cieša sadarbība ar piegādātājiem.

picture
picture

Mūsu atbildība

Lidl rīkojas ar atbildību pret indivīdiem, sabiedrību un vidi. Ilgtspēja, mūsuprāt, nozīmē spēju katru dienu strādāt kvalitatīvi. Mēs vienmēr izvērtējam mūsu darbību sekas un koncentrējamies uz pieciem darbības aspektiem: sortimentu, darbiniekiem, vidi, sabiedrību un uzņēmējdarbības partneriem.

picture

Jūsu karjera Lidl

Mēs lepojamies ar katru sasniegumu un sniedzam viens otram palīdzīgu roku, lai katru dienu padarītu Lidl arvien labāku – gan mūsu 10 000 veikalos, gan mūsu noliktavās un galvenajā mītnē. Jūs atradīsiet savu vietu stiprā komandā, kura paļausies uz jūsu spējām un novērtēs godīgu sadarbību. Atklājiet savas darba iespējas vienā no Eiropas lielākajiem pārtikas tirgotājiem.

picture