Lidl Store

Par uzņēmumu

picture

Par "Lidl"

Mēs esam veiksmīga pārtikas veikalu ķēde, kura jau vairāk nekā 40 gadus turpina paplašināties visā Eiropā. Šobrīd mēs strādājam 32 pasaules valstīs un piedāvājam augstākās kvalitātes pārtikas un nepārtikas produktus par iespējami zemākajām cenām vairāk nekā 10 800 veikalos 29 valstīs.

picture
picture

Augstākā kvalitāte par zemāko iespējamo cenu

Saviem klientiem mēs piedāvājam svaigus augstas kvalitātes produktus par zemāko iespējamo cenu. Visus mūsu darbiniekus vieno kopīga vīzija – radīt ērtu iepirkšanās vidi mūsu klientiem, kas atvieglo ikdienas iepirkšanos.

picture

Mūsu DNS

Mēs piedāvājam preces par zemām cenām. Esam vienkārši un tieši. Mūsu augstā snieguma pamatā ir skaidri darbības procesi, kas vienlaikus veicina ilgtspējīgu attīstību. Dinamisks darbs, no tā izrietoši lieliski rezultāti un godīga savstarpēja attieksme – tāds ir darbs "Lidl" jebkurā valstī. Mūsu panākumu atslēga ir motivēti darbinieki un cieša sadarbība ar piegādātājiem.

picture
picture

Mūsu atbildība

"Lidl" ar atbildību attiecas pret indivīdiem, sabiedrību un vidi. Ilgtspēja, mūsuprāt, nozīmē spēju katru dienu strādāt kvalitatīvi. Mēs vienmēr izvērtējam mūsu darbību sekas un koncentrējamies uz pieciem darbības aspektiem: preču klāstu, darbiniekiem, vidi, sabiedrību un sadarbības partneriem.

picture

Tava karjera "Lidl"

Mēs lepojamies ar katru sasniegumu un viens otram sniedzam palīdzīgu roku, lai katru dienu padarītu "Lidl" aizvien labāku – gan mūsu 10 800 veikalos, gan mūsu loģistikas centrā un birojā. Tu atradīsi savu vietu stiprā komandā, kura paļausies uz tavām spējām un novērtēs godīgu sadarbību. Atklāj sev darba iespējas vienā no Eiropas lielākajiem pārtikas tirgotājiem!

picture