Pārtika

Mūsu kvalitātes prasības

"Lidl" kvalitātes solījums

Pievilcīga cena un augsta kvalitāte - īpašības, kas raksturo "Lidl" privāto zīmolu produktus. Tas ir solījums mūsu klientiem, kvalitātes latiņa pašiem sev un ikdienas motivācija darbā.  

Lai konsekventi turpinātu attīstīt produktu kvalitāti – tai skaitā, atbilstoši mūsu izpratnei par ilgtspēju - "Lidl" kvalitātes vadības sistēmas ietvaros pastāvīgi notiek dialogs ar ražotājiem un piegādātājiem. Privāto zīmolu produktiem mēs kopā ar piegādātājiem nosakām stingrus kvalitātes kritērijus un konsekventi liekam mūsu zīmolu produktu kvalitāti pārbaudīt ekspertiem un neatkarīgām institūcijām. Visas šīs procedūras ir vērstas uz drošības un kvalitātes garantiju.

Pie kases

Mūsu mērķis ir apmierināti klienti

Vienmēr esam atvērti atsauksmēm, uzlabojumiem un priekšlikumiem. Mēs nekavējoties ņemam vērā sūdzības par mūsu produktu kvalitāti vai drošību. Atbilstoši konsekventajai patērētāju tiesību aizsardzībai, problēmu gadījumos mēs nekavējoties izņemam preci no tirdzniecības, informējam par to mūsu klientus un publiski atsaucam attiecīgo preci.

Augstākie kvalitātes un drošības standarti

Kvalitāte ir "Lidl" prioritāte. Svaigums un kvalitāte nodrošina to, ka mūsu klienti var droši baudīt mūsu pārtikas produktus.  Nepārtikas preces - elektroierīces, virtuves tehnika un rotaļlietas - ir pakļautas augstākajiem kvalitātes standartiem. 

Lai neparedzētos gadījumos uzreiz varētu veikt pareizos kvalitātes drošības pasākumus, "Lidl" ir ieviesis starptautisku preču kontroles sistēmu. Visus produktus var izsekot un nepārprotami identificēt, sākot no "Lidl" veikaliem, loģistikas centriem un beidzot ar ražotni. Mēs arī garantējam uzticamu preču atgriešanas un atsaukšanas sistēmu. Visa mūsu sadarbība ar piegādātājiem un ražotājiem ir vērsta uz to, lai mēs katru dienu pierādītu, ka esam uzticams partneris.

Redīsi

Godalgota kvalitāte

Vienalga, vai tā būtu patērētāju tiesību aizsardzības organizācija vai produktu apskatu žurnāls – daudzi mūsu privātie zīmoli regulāri saņem godalgas un labākos novērtējumus prestižos produktu testos, kurus veic gan populārie, gan specializētie nozares žurnāli.

Bērnu apģērba pārbaude

No miksera līdz rotaļlietai: drošība pirmajā vietā

Produktu drošība mums ir svarīgs kvalitātes kritērijs. Tāpēc jau ražošanas laikā pievēršam uzmanību tam, lai mūsu nepārtikas preces būtu drošas. "Lidl" ir izveidojis detalizētu pārbaužu sistēmu visām ražotnēm un ražošanas procesiem. Preces, kuru drošība ir īpaši svarīga, mēs vienmēr dodam pārbaudīt neatkarīgām testēšanas institūcijām, atbilstoši starptautiski atzītiem standartiem – neatkarīgi no tā, kur mēs tās ražojam. 

Veikalā

Mūsu prasības pārtikas produktiem

Mūsu pārtikas produkti ir droši. Privāto zīmolu produktus pirms nonākšanas tirdzniecībā rūpīgi testē. Paralēli mūsu iekšējām kvalitātes kontrolēm, neatkarīgām un prestižām testēšanas institūcijām mēs uzticam veikt mūsu produktu mikrobioloģiskos, ķīmiskos, fizikālos un sensoriskos testus. Tiek pārbaudīts arī produktu marķējums: mēs nodrošinām visu sastāvdaļu pilnīgu un pareizu norādīšanu uz iepakojuma. Tas palīdz personām ar īpašām uztura vajadzībām vai alerģijām uzreiz ieraudzīt visu informāciju par alergēniem un produkta sastāvdaļām.